6566 entry daha
  • ben daha diziye baslamamisken ara ara bu başlığa bakardim bölümün yayinlandiginin ertesi günü buralar entry dolardı zira. spoilersiz okuduğum entrylerden dizinin konusuyla ilgili şöyle birsey kafamda oluşmuştu. skylar adında bir kadın var. bu kadın çok azgın. cinsel ihtiyaçlarını yalniz kocasıyla gideremiyor. kocası da walter white adında bir kimyager ama çalışmaktan karısına yeterince zaman ayiramiyor. kadın o kadar çok sikisgen ki adam aldatildiginin farkına varıp kanser oluyor.

sonra diziyi izleyince skylar'in orospu olmadığıni hatta uzaktan yakından alakası olmadığını gördüm. peki neden bu kadar abartılıyor bu mevzu ? birinci sebebi herkeste bir küfür etme hevesi var skylar imdatlarina yetişiyor. ikinci ve bence temel sebebi aidiyet duygusu oluşturuyor. skylar'a orospu dediyseniz sıkı bir breaking bad hayranisiniz. üçüncü sebebi breaking bad gelmis geçmiş en iyi dizi bu cepte ancak siz hiç fırsat bulup diziyi izleyemediniz. bunu nasıl lehinize cevirebilirsiniz ? evet bildiniz skylar'a orospu diyerek.
  • skyler'in orospu olması gibi pek kimsenin bilmediği, ince bir ayrıntıyı barındıran dizi.
  • bu diziye balon diyen falan var denk geliyorum...olum varya harbi doverim lan sizi..!.cikisa gelsene olum sen cikisa...!..tum zamanlarda filme alinmis en iyi seylerden biridir, net..(bak en iyi dizi de demedim dikkat)..
  • skyler aldatti diye orospu degildir skyler kendisi icin hayatini ortaya koyan walter reisi anlayip ona deger vermedigi icin orospudur.. sonuc olarak skyler orospunun onde gidenidir. bayrak sallayanidir. skyler gibi karim olacagina sag elim gibi karim olsun derim..
  • izlemeyi çok istiyorum ama burada tek bir ağızdan orospu skyler yazılmasına acayip uyuz oluyorum. yemin ederim çok sinir oldum. anladık amk hepiniz izlemişsiniz en orospusu skyler. orospu skyler yazınca hepiniz en büyük fanı oldunuz. nasıl dizi? cevap: orospu skyler.
  • (bkz: vince gilligan) tarafından tasarlanan, bir çok ödülü bulunan, drama dalında dünyanın en iyi dizilerinden biridir.
    5 sezon olan dizinin konusu: kimya öğretmeni olan (bkz: walter white) akciğer kanseri olduğunu öğrenmesiyle birlikte ailesine para bırakmak için yasa dışı işlere bulaşmasını konu alıyor. walter reisin skyler orospusuna söylediği şu söz efsanedir: ''i am the one who knocks''
  • kimse de dememis. sen igrenc bir yaratiksin skyler.
  • diziyi bu zamana kadar, tam "üç kere (yazıyla üç)" bitirmiş birisi olarak söylüyorum ki; orospu skyler!

tanım: tüm zamanların en iyi dizisi olmaya adaydır.
  • özlemini bastırmak isteyenler better call soul’u izleyebilir.

herkes skyelere söver illegal işler yapan kocasını desteklemedi diye bunun psikolojide bir tanımı varsa bilen yazsın hele hatta papel’de soyguncuları desteklerler ilginç.
3139 entry daha
hesabın var mı? giriş yap