• babasının ısrarıyla yapılan laboratuvar testinden çıkan zehir sonucunda şüpheler annesinin üzerine çevrilmiş rahmetli artist.

annesi kızının ölümünden sonra kızının kocasıyla aynı evde yaşamaya devam etmiş, kocasının da ölümünden sonra mal varlıkları için dava açmış.

show haber duysa kesin canavar anne dehşet saçtı diye lanseder.
  • suicide squad için harika bir harley quinn olabilirdi rahmetli. margot robbie akıllıca bir seçim ama bu kadın kadar dengesiz ve tekinsiz oynayabileceğini pek sanmıyorum.
  • 8 mile'da gönülleri fethetmiş, bir zenci bir de beyaz olmak üzere 2 ırka da vermiş, filmde eminemle sevişmesi eğer gerçek değilse, sırf o sevişme sahnesindeki gözlerinin hali için tebrik edilesi aktris.
  • kült mült ayırt etmeden oynadığı her rolün hakkını fazlasıyla vermiş, bunun üstüne dünya tatlısı bir gülüşü ve can alıcı bakışları da gayet samimi bir şekilde yakıştırabildiği için ölümü üzmüştür. mekanı cennet olsun.
  • aşık olduğumu kendime itiraf edebildiğim gün ölen kişi.

hani küçükken bir alışkanlık mı gelenek mi diyeyim artık, ünlü birine aşık olurdu herkes illa ki. şarkılar ezberlenirdi, replikler, filmler ezberlenirdi. çok uzak kalırdım hiç öyle aktris, şarkıcı falan sevmemiştim. saçma geliyordu. sonra büyüdük, çocuklukta bile öyle şeyler yapmamıştım ama bu kadının hayatımda aşık olduğum tek ünlü kişi olduğunu anladım; ki bunu farkettiğim gün öldü. kader işte amına koyim.
  • ne zaman aklıma gelse üzen kadın.
  • sarı saç siyah kaş'ın en önemli temsilcilerinden süper güzellikteki bağyan.
    http://www.imdb.com/name/nm0005261/

edit: öldüğünü duyunca acayip garip oldum lan. ağlayacam lan şimdi.
  • ölümüne hayvan gibi şaşırdığım (insan beklemiyor tabi bu kadar genç birinin kalp krizinden gitmesini) güzel hatun. pek de beğenirdim kendisini. filmleri haricinde, paul oakenfold ile yaptığı faster kill pussycat şarkısıyla da ortamları şenlendirmişti. sin city, 8 mile derken bi sürü filmi gözümünden önünden geçti, vay be. allah rahmet eylesin, ne diyelim.
  • tmz.com'un haberine göre kalp krizi sonucu ölmüş. 8 mile'dan beri hayranıydım. özellikle de happy feet'teki somebody to love yorumu muhteşemdi. çok üzüldüm, huzur içinde yatsın.
    http://www.tmz.com/…any-murphy-dies-cardiac-arrest/
  • "gözlerinin ici gülen bir kiz var ya hani komedi filmlerinde oynayan böyle güler yüzlü" diye anlatirdim ismi aklima gelmediginde, ölüm haberini okudugumda inanamadim o gözlerin ferinin söndügüne.
hesabın var mı? giriş yap