• çocukken bruce lee olup yastıklarla, minderle dövüşen beni bir başka etkilemiştir.

24 yaşında katıldığı oyuncu seçmelerinde heyecanlı olması ve eli ayağına dolaşması normal karşılanabilecekken kendinden emin, ne anlattığını bilen, sahneye hakim duruşu çocukluk hayranlığımı pekiştirdi.

anlatımı, sanırım aldığı felsefe eğitimi nedeniyle derinlikli ve etkileyiciydi.

bu vesileyle haykırıyorum: çocukluk, sen ne güzeldin.
  • bu nasıl bir görgü, asalet, özgüven say say bitmez. kıskandıran görüntüler.
  • görüntülerin henüz başında bahsi geçen bebek brandon lee. talihsiz bir biçimde aramızdan ayrılan kuzgunumuz. babasının hemen yanında istirahat ediyor şimdi...

3 gece uyutmamış biricik babasını, artık sonsuza dek huzur içinde uyuyacaklar. sorunun kendisine yöneltildiği andaki mutluluğu nedensizce içimi burktu.
  • adama sor o da anlatsın ve dinle.

özgüven budur işte. ama bilen adamın özgüveni.
  • ‘ben sporcunun zeki,çevik ve ahlaklısını severim’ sözünün karşılığındaki sporcu.centilmenligin ve asaletin vücut bulmuş hali.
  • bir bruce lee'ye bakıyorum, bir de 24 yaşındaki iş görüşmemi düşünüyorum. adam hakikaten özgüvenin vücut bulmuş hali. yalnızca özgüven değil, insanı içine alan bir aurası var.
  • o tarihte hollywood için yeni bir karakter olsa da bruce lee çin'de 6 yaşından bu yana filmlerde oynamakta ve çok daha ciddiye alınan bir hayat kavgasından gelmektedir.
    daha çocuk yaşlarda çok ciddi dersler alıyor, dövüş sanatları ,dans dersleri vb. babası da sanatçı zaten ve ünlü kişiler ile aynı ortamlarda bulunuyor. abd de üniversite okuyor. haliyle öz güven tesadüf değil. ama kalite ve zeka sahibi orası kesin.
    o zamanlar başkaymiş hollywood da bile bir kalite varmış. çocukken çok özenirdik. şimdiki neslin aksine örnek alınacak kişiler böyleydi işte..
    günümüzde bu tip kaliteyi bulmak neredeyse imkansız hale geldi.
  • 10 yaşında onu taklit edip, ağzında garip seslerle sağa sola tekme atan çocuk olup, hakkında hala yeni şeyler öğrendiğim video..

40 yaş üstünde hayranı çoktur bruce lee'nin ve çok azı gerçekten hakkında bir şeyler bilir.

ben 24 yaşında ve film dışındaki halini ilk kez görüyorum. ayrıca amerika'ya üniversite için geldiğini ve felsefe okuduğunu öğrendim. çok akıllı ve sempatik bir kişilik olduğunu, kendisini ifade etmek konusunda bir dövüş ustası için fazla iyi olduğunu gördüm.

böyle yani.
  • 3 ay daha mekik çekse karnından kurşun işlemeyecekmiş diye yemişlerdi bizi, evet inanmıştık amk, 90'ların çocukları hatırlayacaktır .
hesabın var mı? giriş yap