• adama sor o da anlatsın ve dinle.

özgüven budur işte. ama bilen adamın özgüveni.
  • tanrı olmasına birkaç level kala vurulan bruce'un oyuncu seçmelerine ait olan mülakat görüntüleri.

zorunlu edit:
    şahsının ölümü şaibelidir. teoriler arasında; aldığı equogesic isimli ilaç sonrası kalp krizi geçirmesi, beyninde bulunan tümör sonucu ölmesi, beyin kanamasından ölmesi ve silah ya da bıçak ile saldırı sonucu ölmesi. bunlar tam 50 yıldır ortalıkta gezen onlarca teoriden başlıcaları. fakat sır ölümünün arkasındaki asıl gerçeği kendisinden başka kimse bilemeyecek.
  • olağanüstü
  • bu nasıl bir görgü, asalet, özgüven say say bitmez. kıskandıran görüntüler.
  • ‘ben sporcunun zeki,çevik ve ahlaklısını severim’ sözünün karşılığındaki sporcu.centilmenligin ve asaletin vücut bulmuş hali.
  • çocukken bruce lee olup yastıklarla, minderle dövüşen beni bir başka etkilemiştir.

24 yaşında katıldığı oyuncu seçmelerinde heyecanlı olması ve eli ayağına dolaşması normal karşılanabilecekken kendinden emin, ne anlattığını bilen, sahneye hakim duruşu çocukluk hayranlığımı pekiştirdi.

anlatımı, sanırım aldığı felsefe eğitimi nedeniyle derinlikli ve etkileyiciydi.

bu vesileyle haykırıyorum: çocukluk, sen ne güzeldin.
  • muazzam!
    adamın ışığı büyülüyor...
  • görüntülerin henüz başında bahsi geçen bebek brandon lee. talihsiz bir biçimde aramızdan ayrılan kuzgunumuz. babasının hemen yanında istirahat ediyor şimdi...

3 gece uyutmamış biricik babasını, artık sonsuza dek huzur içinde uyuyacaklar. sorunun kendisine yöneltildiği andaki mutluluğu nedensizce içimi burktu.
  • muhteşem bir özgüven var. duruşu konuşması bakışları gülüşü tam bir özgüven var ve bu yapmacık değil. iğreti durmuyor üzerinde. daha fazla güzel iş yapabilirdi ama erken gitti diyebilirim.
hesabın var mı? giriş yap