• fatmagül'ün suçu ne dizisinde vural karakterini canlandıracaktır.
  • derviş zaim'in gölgeler ve suretler filminde döktürmüş başarılı oyuncu.
  • tutkusunun peşinden gidip hayatına aktör olarak devam ediyor olsa da doğu akdeniz üniversitesi mezunu bir mimardır. ilk adı behiç'i kullanmıyor ama bence behiç buğra gülsoy daha karizmatik.
  • 2 yıl önce kıbrıs türk devlet tiyatrosu kadrosundayken, ayaktakımı arasında adlı oyunda canlı performansını izlemiş ve çok etkilenmiştim. hatta takip eden sezonlardaki oyunlarına da gittim,fırsat buldukça. bugün fatmagül'ün suçu ne adlı diziyi izlerken oynadığı karakterin suçluluk duygusunu yüzüne yansıtış şekli, performansı hoşuma gitti; netten bakayım dedim kimdir nedir diye, o çıktı iyi mi.. vay be
  • unutulmaz dizisinden ayrılması isabet olmuş oyuncu. zira ne zaman rast gelsem ağlıyordu çocukceğiz. kıyamıyordum. fatmagül ün suçu ne de vicdan yapacak tip fiziksel olarak onda mevcut olduğundan cuk oturmuş karaktere. masum, bebeksi bir suratı, güzel ve sıcak bi gülümsemesi var. severek izliyoruz.
  • beşiktaş'ta kendinden uzun boylu olan türkiye güzeli sevgilisyle görülmüştü tarafımdan. daha o zamanlar unutulmaz dizisindeydi. yani paniğe gerek yok hanımlar, belki ayrılmışlardır sonra.
  • o kaşlar varken gözlerine bakılmaz. boyasız bir renkse o ,harika kaşlı adam.
  • her hafta perşembe günü akşam televizyonu açıyorum, fatmagül'ün suçu ne dizisini izliyorum ve bu adamı görünce bitiyorum. nasıl bir varlık bu, yakışıklılık ve seksilik, bakışlardaki çekicilik, aklımı başımdan alıyor billahi. dudakları filan. dizinin konusunu ve adamın tecavüzcü rolünü bir kenara bırakırsak, muhteşem bir varlık bu. gerçekten. sevgilim olsaydı, daha da başka bir şey istemezdim. (öyle mi gerçekten?! grup falan?)
  • gozlerinin altindaki torbalara hasta oldugum adam. boyle de sapkinim. dustan yeni cikmis behlulden sonra yeni persembe gecelerini bos beles gecirme nedenim vicdan yapmis aglayan vural insani. hakkaten sapikmisim lan ben.
  • sözlük bayanları döktürmüş kendisi hakkında. çok anlamadım o kısmı; neyse benim diyeceğim başka zaten.

geçen haftalarda bir-iki kere denk gelmiştim; bugün de eski kız arkadaşına durumunu anlat(amadı)ğı sahneyi izledim fatmagül'ün suçu ne'de. hakikaten çok beğendim oyunculuğunu, büyük oyuncuların havası var gibiydi. dilerim şans da yüzüne güler de; daha sık görürüz kendisini.
hesabın var mı? giriş yap