sex addict

  • 3573
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

ekşi itiraf

bugün türkiye'ye olan inancımı kaybettim. daha önce defalarca kaybetmiştim, ama bu sefer başka.

kuvvetle muhtemel suriyeli olan iki arap müşteri, bir trans kadını delik deşik etmiş. ambulans çağırılmış. ambulans görevlileri ise, sedye kirlenmesin diye, trans kadını ambulansa "çarşaf içinde" taşıtmışlar, kendileri de taşımamış, diğer trans kadınlar taşımış.

bu cümleden lütfen mülteci düşmanlığı da çıkartmayın, arap düşmanlığı da, sağlık çalışanlarına düşmanlık da, trans düşmanlığı da. türkiye'de insanlık bitmiş. trans kadının delik deşik edilmesine tepki gösteren kaç kişi var? bir avuç insanız ulan. hepiniz leşsiniz! o kirli ahlakınız yüzünden lgbti'ler öldürülüyor, yaralanıyor, sakat bırakılıyor, toplumdan dışlanıyor, ailesi tarafından reddedilip beş parasız kalıp sokaklarda yatıyor! sizin kopasıca çeneleriniz, iğrenç dedikoduculuğunuz, ikiyüzlü basit ahlakçılığınız, ve başkalarının trajedisi üzerinden kendini meşrulaştıran sözde namus anlayışınız yüzünden bizim hayatlarımız kararıyor!

türkiye'den uzakta olduğuma şükredemiyorum ... avcılar'da meis sitesi'nde trans kadınların evine linç girişimi olduğunda benim ya da benim gibi insanların yaşadığı korkuyu anlayabilir misiniz?! eviniz taşlandı mı sizin? kapınızda sizi öldürmek veya en iyi ihtimalle sizi hastanelik etmek isteyen insan görünümlü yaratıklar birikti mi? yaşam alanınızı dar ettiler mi size? mahalleli toplanıp sizi insan içine çıkamaz hale getirmeye çalıştı mı? tükürükle boğdular mı ulan sizi?

biz size ne yaptık da bize bu kadar düşmansınız lan! allah hepinizin belasını versin, bize çektirdiklerinizi misliyle çekin!

devamını okuyayım »
03.05.2015 05:14