• bir insanın adını behiç buğra koyarsan sanatçı olur elbet. memduh, imdat, satılmış falan koysan olmaz mesela..
  • her gözü yeşil ya da mavi olanı yakışıklı addediyoruz. ya da kara gözlü kara kaşlıyı esmer bomba.. bugüne kadar çok düşündüm. gerçekten oturup düşündüm. "kim? kim?" biri gelip bana sorsa "sence dünyadaki en yakışıklı adam kim?" dese. ne diyeceğim ben ona? brad pitt mi diycem. yok artık.. bir alex değil.. bana "ay o mu! neresini beğendin onun" deyince arkasında durabilecek miyim dediklerimin? "eöö ya evet işte ben de öyle çok beğendiğimden değil de aklıma başka bişey gelmedi de hala hula da hamburleyli hab hub" deyü binlerce dansözün arasına mı katılacağım. olabilemezdi bu. katlanamazdım buna. the fifth element'te bruce villis'in "ben kusursuzu ariyom" takıntısı gibi yıllarca bu problemimi çözmeye çalıştım. inanmıyor musun? ciddiyim. valla bak. yıllarca aklımın bir köşesinde hep vardı bu. kimdi benim için dünyanın en güzeli. güzellik anlayışımın yansıması bir canlı var mıydı? kadın olanı belliydi. gerçi milla jovovich ile rose byrne arasında gidip gelsem de millanın karizması burun farkıyla hep kazandı.

ama kendisini görme şokuyla bu vaka-i hayriye durumuna anında hiç tereddüt etmeden duhul etmiş bulunuyorum. evet kendisi "en yakışıklı adam"dır. ses tonu, göz yapısı (ki ben hayatımda böyle ceylan gibi bakan seke seke çaydan geçen göz görmedim) ile topladığı artistik puanlarla da gönül rahatlığıyla bu ünvanı yapıştırdım alnının çatısına. lise ve dengi okullarda okutulması gerek.

sonunda beni huzura kavuşturduğu için kendisine saygılarımı yolluyorum burdan. ey dünyanın en güzel adamı, türk soyunun da güzelleşmesi için en az üç çocuk yapmalısın!!

2022 edit: neler yazmışım vay arkadaş!! ufak bir crush durumu yaşanmış o yıllarda sanırım tarafımca.
  • gözleriyle çok şey anlatabilen, gülüşü güzel, yakışıklı oyuncu.

(bkz: fatmagül'ün suçu ne)
  • gozlerinin altindaki torbalara hasta oldugum adam. boyle de sapkinim. dustan yeni cikmis behlulden sonra yeni persembe gecelerini bos beles gecirme nedenim vicdan yapmis aglayan vural insani. hakkaten sapikmisim lan ben.
  • çok güzel bir ses tonuna sahip olan oyuncu.
  • ekranda ilk görmeye başladığım zamanlarda oynadığı rollerden midir nedir bir türlü yakıştıramıyordum ekrana. hele fatmagül ün suçu ne'de oynadıktan sonra kuzey güneyde görünce “ya bu ne itici adam be” diyordum. hatta aşk yeniden e de önyargıyla yaklaştım başta.

adam resmen romantik komedi için doğmuş. yıllardır türk dizilerindeki aranan eksik jönmüş kendisi. kaç zamandır ''böyle sevimli, sempatik, yakışıklı insan hiç mi yok bu ülkede neden bu zorlama şeyler nedeeeen?!'' diye atar yapıyor idim. o tvde ıkınan kerem nere buğra nere demeye başladım şimdi. ne diyim valla. yürü be buğra.

edit: her ne kadar şu an oynadığı projeye (seljuks) saydırıp döksem de yerine gerçekten de çok yakışıyor. en azından oynadığı diziye bakıp hak ettiği rollerde olan birilerini görmek sevindirici. sadece ben projeye aşırı sinirliyim o başka. hakkını yememek için editliyim.
  • herkes yazmis cizmis ama bir kere de ben soyleyim. bu adam su an oynadigi dizide resmen dokturuyor. muhtesem yakismis saf asik rolu. suratimda kocaman salak bi gulumsemeyle izliyorum kendisini tebrikler valla. tabi ozge de harika bi partner olmus. yakismislar guzel bi enerji var aralarinda.
  • neden bilmiyorum ama kendisini inanılmaz çekici buluyorum. hani öyle boy pos endam aman aman bi yakışıklılık yok aslında ama adam inanılmaz karizmatik. bakışları, gülüşü, ses tonu... sadece bakışlarıyla bile bir şeyler anlatabilecek insanlardan biri. normalde türk dizisi izlemememe rağmen sırf kendisi için denk geldikçe aşk yenideni izledim.
  • türk popçusu tipi var. kısa boy, kısa kollar, dar omuz, koca kafa ama güzel bir yüz
  • (bkz: boyu bosu devrilsin)
    burcu kara ile ilişkisi varmış.

benim ahım yerde kalmaz.

aylar sonra edit:
    oha lan. 1 yıl dolmadan boşanıyorlar. kimse beddua ettirmesin bana. bak uyarıyorum.
hesabın var mı? giriş yap