• 2 yıl boyunca aynı yere park edip hiç ceza yemedikten sonra aynı ay aynı yerde 3 kez park cezası yemek.
  • kurallara birebir uyan biri olarak sis yokken sis lambası yakmaktan ceza yedim aynı zamanda ilk cezamdı.böyle bir ceza olduğunuda öyle bir far olduğunuda ceza gelince öğrendim.
  • araç muayanesini geciktirdiğimiz için yediğimiz ceza. böyle saçma, böyle can acıtan bir şey olmaz.
  • tatil günü osb içerisinde bulunan 3 şerit bölünmüş bomboş olan yolda 64 km ile radar cezası yemiş olmam. bana ceza yazdıktan sonra insafa gelmiş olacaklar ki yola 70 tabelası konuldu.
  • boşuna demeyelim de şöyle anlatayım,çeşmeden dönüşte otoban girişinde trafik sigortası olmayan aracımızla çevirmeye girmiştik.malum,sigortasiz kullanım araç bağlama artı yüksek ceza,polis sağolsun sorguyu yaptık artık diyerek otobanda yaya olarak gezmekten yazdığı 80 lira ceza ile yırtmıştık.
  • bunlar arasında en boşu boşuna olan emniyet kemeri cezasıdır. sana ne kardeşim takmıyorsam zararım kendime. motor kullana ceza yok, kendini camdan atana ceza yok. emniyet kemeri takmadığı için risk alana ceza var. bu tam bir mallık, sana ne arkadaş can benim, risk benim.
  • tekirdağ'dan çıktım kurtuldum hız sınırlamasından derken bekliyormuş ceza için ekipler. 71 ile %30 u geçme cezası yedim.
  • hız sınırın 80 km + %10 ile 88 km olduğu yerde e-5 te 89 km ile yediğim ceza
  • çekya'da arabayla giderken seyahat sigortam olmadığı bahanesiyle polislere attığım çorba parası.
  • izmir adnan menderes havaalanına girip gelen yolcuyu beklerken yenmiş cezadır.
2393 entry daha
hesabın var mı? giriş yap