• bülent ersoy a, elindeki yelpazenin sırrını açığa çıkardığı için, gizeminden sır kaybettirmiş olaydır.
    yanda kendini tutamayıp gülen kız ise ayrı bir başlık konusu.
    olay şöyle gelişmiştir ;

-iyisini sıfır hatayla kendimize göre yapmaya çalışırız...
    *malum ve kaynağı belirsiz ses*
    -ama eee..
    *o kadın gülüşü* ehehe ayyy!
    -efendim?
    -bişeye gülmedik pardon!
    -ama verilerimiz** beğenilmeyebilir de.
    -evet
    -taktir halkındır*,onçün üzülmemelerini tavsiye ediyorum....
  • bülent ersoy'un canlı yayında osurması şeklinde ifade edilmiş olsa, iğrençliğinden hala birşey kaybetmeyecek olsa da, en azından başlığı göze daha hoş görünecek olay.

"canlı yayında" başa konulacaksa, "canlı yayında bülent ersoy osurması" şeklinde ifade edilmeliydi, ama o zaman da bambaşka bir anlam ortaya çıkacaktı. sanki canlı yayında muhtelif osurmalar duymak sıradan birşeymiş de, bu seferki bülent ersoy'unkiymiş gibi: "hergün sıradan osurmalar dinliyorsunuz, ama bu akşam canlı yayında bülent ersoy osuracak. bambaşka! sakın kaçırmayın!"

olayın kendisi hakkında yazmak içimden gelmedi doğrusu. ama bakınızlar verebilirim:

(bkz: teke zortlatması)
    (bkz: kicina susturucu takmak)

edit: entry, başlık "canli yayinda bulent ersoy un osurmasi " şeklindeyken yazılmış idi.
  • divamızdan rast makamında bekleyip kürdili hicazkar makamında aldığımız gam
  • "gaz-ül mukaddes"tir o dünnyaaa güzelleri.. üzmeyin kendinizi..
  • talihsiz bir durum olsa da, yer zaman yanlış olsa da "siz osurmuyor musunuz ulan" bakışı ile daha büyük rezilliğe yol açabilecek bir ortam yaratılmasına izin vermemiştir.

ayrıca mikrofonların hassaslığı canlı yayında onaylanmıştır, artık satarken ilginç diyaloglar oluşacaktır.

- bak geçen sanatçımız dandik mikrofonlar yüzünden bağıra bağıra konuşmak zorunda kaldı bi yanlış olmasın
    - yok abi bunlar çok kaliteli osursan alır valla..
  • 4 fili şiddetindedir.

(bkz: osuruk siddet birimi/@quadroo)
  • devamında her osuranın yaptığı gibi bülent hanım'ın salağa yatmaya çalıştığı biyolojik felakettir. kendisi etrafa öyle masum masum bakmıştır ki ben izlerken kendimden şüphelendim acaba ben mi osurdum diye.
  • müdürün kim olduğunu bize göstermiş olaydır
  • sigara yüzündendir.
    ben demiştim ama.

hesabın var mı? giriş yap