şükela:  tümü | bugün
  • istanbul'da custom motosiklet yapan gençler. can ve mert uzer kardeşlerin öyküsüne şuradan, işlerine şuradan ulaşabilirsiniz.
    en son bike exif'e çıkan güzellik burada.
  • cafe racer tarzı motorsikletlerin en nadide örneklerini sergileyen atölye. nasıl bu kadar kıyıda köşede kalmış hayret.

çok şekilli videosu için sizi şuraya alalım

bakın instagram ı da varmış.
  • yarın karaköy’ün en hareketli sokaklarından birinde gerçekleşecek olan etkinlik. her biri el yapımı olan ürünleri yakından görebileceğiniz bir pazar alanı detaylara ulaşabileceğiniz web adresi
  • son işleri olan bonnie, bakan herkesin aşık olmasını sağlayan bir güzelliktir. makalede de söylendiği üzere geçekten fabrika çıkışlı bir special editiona benziyor.

bike exif incelemesi burada.
  • yamaha için muhteşem bir proje gerçekleştirdiler. ktm duke düşünüyordum bu arkadaşlar sayesinde artık mt-25 almayı düşünüyorum. mt-25 için yaptıkları ticari kit inanılmaz. fakat hala kitli mt-25'in son halini facebook sayfalarında paylaşmadılar.

kendileri ile motor fuarında tanıştım. yamaha için yaptıkları motora gözü gibi bakıyorlardı. çok iyi muhabbeti güzel keyifli insanlar. bahsetmeden geçemeyeceğim yamahanın yaptığı hıyarlığın da haddi hesabı yok. sanırım hyper naked adı altında mt-10 mu mt-09 u mu ne kalabalığa doğru koymuşlar ve onun tam arkasında bu arkadaşların motorunu koymuşlar. fakat bu arkadaşların motoru duvara bakıyor. bana sorarsanız bunker'ın elinden çıkan motor o fuardaki en güzel 5 motor içine girer ama yamaha resmen bu motoru fuarda saklamış gibiydi. bu bence yamahanın yaptığı çok önemli bir hataydı.

olsun ama yamaha bu hatayı bunker'ın kitinin çok iyi reklamını yaparak kapatabilir. bu kitin ciddi anlamda mt-25'in satışlarını arttıracağını düşünüyorum eğer tabi iyi kullanılırsa.

bkz ben bile duke düşünürken artık mt-25 almaya kesin karar verdim.
  • mt-25 kiti bitirmişler, ön satışa koymuşlar.

kit boyasız saf alüminyum şeklinde geliyor, isteğinize göre boyayabilirsiniz demişler. en azından bir miktar daha custom'lık iş kalması bence güzel olmuş. insanların bu kiti alma nedeni kişiselleştirme olacak.

ön satıştaki full kit 4600 tl.

bike exıf'e de düştü, yurtdışından siparişler de olacaktır.

bu linkteki motorun kit harici parçaları da var, kiti alınca motorunuz böyle olacak zannetmeyiniz:

http://bunkercustomcycles.com/…t-25-janus-body-kit/

bike exif link:

http://www.bikeexif.com/yamaha-mt-03-25-custom-kit