• benim adım gültepe dizisinin fevzisi. geniş aile dizisinde oynamıştır. ankara sanat tiyatrosunda eğitim görmüştür. 8 haziran 1988 doğumlu. inşallah bu dizide adını duyurur da daha çok projede görürüz, çünkü çok iyi bir oyuncu olduğu belli.
  • 1988 doğumlu olmasının mümkün olmadığı insan... bu çocuk benden dört yaş büyük olamaz, benden en az beş altı yaş küçük görünüyor. bu çocuğun (bak dikkatini çekerim çocuk diyorum.) 26 yaşında olmasına imkan yok...

arkadaş şu tipin neresi 1988li, neresi 26 yaşında, adamın sakalı bile çıkmamış...

ekleme: twitter'da kendisine ait hesabı şu tweeti retweet etmiş, 1999 doğumlu olması muhtemel...

ekleme 2: twitter'da kendisine sorulan soruya verdiği cevapla 1999 doğumlu olduğu ve hatta internette yapılan kısa bir araştırmayla 30 kasım 1999 doğumlu olduğu kesinleşmiştir: https://twitter.com/…urak/status/510358040256970752
  • ezel dizisindeki mert'in küçüklüğünü canlandıran, gülüşü-konuşması çok tatlı olan oyuncu. 1999 doğumlu genç adam.
  • özge sezince'nin kardeşi sanırım. bu kadar benzerlik olmaz.
  • diriliş ertuğrul dizisinde sultan gıyaseddin keyhüsrev'i canlandırmaktadır.
  • taş çatlasın 98 doğumlu falan sanıyordum ben bu oyuncuyu. mankenden bozma oyuncuların olduğu piyasada iyi oyunculuğuna rağmen hala adını geniş kitlelere duyuramaması hiç şaşırtmadı. moral bozmak yok ama burak biraderim tam gaz devam :)
  • gülperi denen diziye kendisi için katlandığım çok çok becerikli ve yakışıklı genç oyuncu. avukat kadirin hasana tum gerçekleri söylediği 5. bölümde o isyankar ama içinde fırtınalar kopan ergen hasanı o kadar güzel oynadı ki benden yaşca küçük olmasına rağmen bi süre aşık oldum shjsdj. köpek gibi annesinin kapısına gittiği sahnede pişmanlıktan mahvolan ağlamaktan helak olan o çocuğu o kadar güzel icra etti ki piyasadaki oyuncu diye geçinenenlere taş çıkarırdı. fakat senaryo git gide mantıksızlaşınca ve klişe olunca 12. bölüm itibariyle artık yeter gari dedim ve izlemeyi bıraktım. neyse kendisine başarılar umarım ilerde daha iyi projelerde görürüz.
  • bu çocuk yakışıklı ama boydan kaybediyor.çünkü boyu kısa olunca çocuk gibi görünüyor.boyu uzun olsaydı.ilerki oyunculuk hayat'ında başrolü kapardı.
    ama yetenekli çocuk belki ilerki yıllarda neden olmasın.
  • yeni keşfettim kendilerini. yetenekli, yakışıklı genç. 20 yaşında olması beni biraz üzdü:) son oynadığı dizide partneriyle karşılıklı döktürüyorlar, uyum müthiş, hatta o kadar müthiş ki gerçekten sevgili olduklarını düşündüm (değilse de kaçırma o kızı burak kardeşim) ?? bana neyse mk. şansı bol olsun.
  • çukur dizisie y akın koçovalı olarak girdiği söylenen oyuncu. ben hiç tanımıyorum. eğer haberler doğruysa, beklentinin altından nasıl kalkacak bakalım
hesabın var mı? giriş yap