• cumhuriyet bayramı için yapılan etkinlik.

ya gençler söylemeyeyim diyorum da adamı zorluyorsunuz.

- "lider" diye peşinden gittiğiniz adamlar için "götünün kılıyım" dediniz değil mi?
    - doğduğu ve yaşadığı şehirleri "mübarek" ilan ettiniz değil mi?
    - "ona dokunmak ibadettir" dediniz değil mi?
    - "o adeta ikinci peygamberdir" demediniz mi?
    - otel açılışında kullandığı makası ziyarete açtınız lan!
    - siktiğimin yerinde "onun çıktığı televizyon yere konmaz" diyenleri savundunuz lan...

insanların minnet duygularının tavan yaptığı bir bayram günü yapılan gösteriden "tapınmak" olarak bahsetmeden önce kendi pisliklerinizi temizleyeceksiniz.

bir de gelmiş "bunları yapacağınıza proje üretin" diyorlar. sizin ben beyin kıvrımlarınıza tüküreyim. bana 11 senede ne ürettiğinizi söyleyin lan, ne ürettiniz?

bina diktiniz oğlum... yalnızca bina diktiniz. bunu da millete "çağdaşlaşma", "dönüşüm" diye yutturmaya kalktınız. sizin tek projeniz var: "doğanın amına koymak"

istanbul dışında ne yaptığınızı söyleyin. altyapısı düzgün bir tane mahalle gösterin. sağlık mı düzeldi? ekonomi mi uçtu? ne yaptınız oğlum? hangi projelerden bahsediyorsunuz?

atıp durmayın. yalanın dolanın bini bir para.
  • helal olsun
  • muazzam portredir. kimsenin umurunda olmayan olaymış bide. lan doluşmuşunuz hemen. 19 mayıs, 29 ekim, 10 kasım gibi günlerde adamlar 24 saat uyumuyor böyle başlıklar açılsa da doluşup, içine etmeye çalışsak diye. ne kadar uğraşırsanız uğraşın, olmuyor lan işte ne zorluyorsunuz. gençleri güneşte zorla çalıştırıyorlar diye bayram törenlerini kaldırdınız, millet gönüllü olarak yapınca da bok atıyorsunuz. sizin zihniyetiniz de bu kadar işte.
  • birçok arkadaşımın ve büyüklerimin aralarında bulunduğu güzel yürekli insanlarla yapılmış olan portredir. çalıştığımdan dolayı gidememiş olmanın üzüntüsüyle yansam da, bursa'nın böyle güzel bir olaya ev sahipliği yapması beni son derece gururlandırmıştır. olayı hala abidik gubidik yerlere bağlamaya çalışan çöp kutusu kafalılara da kıvranmak kalmıştır.
    belediye başkanımız mustafa bozbey'e ve bu güzel çalışmanın mimarı ve fotoğrafçısı cumhur aygün'e de tebrik ve teşekkürlerimizi sunarız efenim.
  • katıldıgım, oldukca da gurur duydugum etkinlik.
  • katıl(a)madığım, gurur kaynağım etkinlik.

bana şakayla karışık
    "şehir faşisti misin olm sen, ne memleket şovenizmiymiş seninki arkadaş ?
    diyen tüm dostlarına görsel bir cevaptır.

çok gururluyum, çok.
  • marmaray'ı siklemeyen insanların yaptığı çalışma.

adam bursalı oğlum. malmısınız allasen.
  • türkiye'de yoğun olarak izmir semalarında görülen laik atak'ların bir nebze azalmasına sebep olan portre. yapanların emeğine sağlık.
  • gezi olayları sırasında beklediğimizden az tepki ile zayıf performans gösteren bursa halkının gıpta edilecek cumhuriyet kutlaması. tek kelime ile muazzam.
  • izmir'de geçen yıl 10 kasım'da 2400 kişiyle yapılan portrenin daha kalabalık kişiyle yapılmış halidir.

(bkz: canlı atatürk portresi)
    (bkz: 2400 kişi ile yapılacak atatürk portresi)
    (bkz: http://www.youtube.com/watch?v=1frarjqlh1y)

güzeldir. etkileyicidir. katılan herkese tebriklerimizle.
hesabın var mı? giriş yap