• gemlik'ten haliç'e gidecek olan seabird'ün sahibi. burulaş'ın yeni girişimi.

https://fly.burulas.com.tr/

edit: sahibi değilmiş, kiralamışlar sadece.
  • gemlik'te zırt pırt açılış töreni yapılan ulaşım şekli, protokol küçükten büyüğe bir hafta arayla açılış töreni yapıyor. bugün sıra bülent arınçta.
  • pervane gürültüsünden rahatsız olmuyorsanız gayet konforlu ve hızlı bir hizmet sağlayan havayolu...

gemlik merkezden haliçin göbeği yarım saat, oradan da taksim tarafına ücretsiz servis hizmeti var, aceleniz varsa tavsiye edilir...

bu arada uçuş saatlerinde değişiklik yaparsa doluluk oranını arttırabilir diye düşünüyorum, en son uçak hatırladığım kadarıyla 15:30 civarı, 17:00 uçuşu olursa iş için kullananlar daha çok tercih edebilirler...
  • deniz ucagi icin websitesinden bilet almaya calistim, ama basarili olamadim. herhangi bir tarihte bir ucus gorunmuyor. bilgisi olan varsa yesillendirirse sevinirim.

tanim: istanbul-gemlik arasi deniz ucagi seferleri yaptigini iddia eden olusum.
  • kol gibi garanti sözleşmelerle wet-lease uçak kiralayan şirket. %90 doluluk oranının altına düştüğü an kar etmesi mümkün değildir. ki kendileri bu orana hiç ulaşamamıştır. sayıştaş nabiyı acaba bu konuda!?
  • 3 adet cessna 208 caravan tipi uçağı satışa çıkarılmıştır.
  • gemlik'ten haliç'e gidecek olan seabird'ün sahibi olmayan girişim. seabird'den sadece uçağı charter olarak kiralamıştır.
hesabın var mı? giriş yap