• ekranı büyük olan televizyonlara verilen genel ad.
  • maçları stattaki coşkuyla seyretmek, belgeselleri tüm renkleriyle, sanki oradaymış gibi izlemek mi istiyorsunuz? büyük ekran, yüksek çözünürlüklü, son model tv seçenekleri, yılın alışveriş günü 11.11’de benzersiz fiyatlarla n11’de.
    11 kasım’a kadar her gün n11’de indirim kuponlarını yakalayın, indirimli fiyatlara indirim katın.

unutmayın, 11.11’de n11’de tüm kategorilerde yüzlerce üründe çok büyük indirimler sizi bekliyor!
  • sinema gibi kocaman bir tv olsun, görüntü kocaman ve net olsun hayalleri ile 55 inc bir tv aldım.
    sonra içeri odaya bir tv daha alayım da akşamları orada otururum dedim.

oda ufak sayılır. ama büyük ekran olsun, 50 mi olsa 60 mı olsa, apple tv mi bağlasam, netflix'mi bağlasam derken. pat diye 24 inç tv alıp bir de uydu anteni bağlattım.

şu an uydu anteninden bedava mis gibi görüntü alıyorum, televizyon da ufak olunca çok ışık yaymıyor. ışıkları da kapatıyorum.

bu durumda bir liste yapalım.

büyük ekran avantajı:
    -görüntüler büyük.

-küçük ekran avantajları.
    -daha az yer kaplıyor. ufak bir duvara veya bir köşeye yerleştirebiliyorsun.
    -daha hafif
    -duvara montaj aparatlarının en ucuzu bile rahat taşıyor. 180 derece dönebilen bir duvar aparatına bağlamak 2 dakka sürdü.
    -dönebilen duvar aparatında 50 inç bir tv ye göre çok daha fazla açıda gönderebiliyorsun.
    -az ışık yaydığı için gözü çok rahatsız etmiyor.
    -küçük olduğu için az elektrik harcıyor.
    -fiyatı onda bir fiyatına.
    ilk kurulum istemiyor. büyük ekranlarda servis gelme zorunluluğu var.
    -bilgisayara bağladığımda çözünürlük çok yüksek olmadığı için ekran kartını çok zorlamıyor.
    -taşıması, bir yerden bir yere götürmesi kolay. araçta taşımak kolay.

diyeceğim salon için büyük tv tercihim iken diğer odalarda küçük tv'nin çok avantajını yaşadım. bir odaya daha tv almam gerekse yine 24'' alırım diye düşünüyorum.
hesabın var mı? giriş yap