• trendyol’dan philips marka erkek bakım seti aldık ürün linki. ürün bize kutusu açık geldi. biz de doğal olarak kutusu açılmış ve hijyen gerektiren bir ürünü kullanmak istemedik. bu ürünü satın alıp kullanmak istediğimiz için 1 gün sonra 2. kez aynı üründen aldık ve ilk ürünü iadeye gönderdik. iade için gönderdiğimiz ilk ürün kutu açık geldiği iddiası ile satıcı firma tarafından açıklama yapılmış trendyola. zaten açık kutu olarak bize gelen ürün, kutu açık diye iade edilmedi.

trenyol ile iletişime geçtik 2 hafta önce ancak her gün trendyolu aramamıza rağmen bir çözüm üretilmedi. ilk ret edilen ürün bize kargo ile geri gönderildi. bu ürünü 2. kez satıcıya iade olarak gönderdik ve kargo poşetinin içine “ürün açık geldiği için iade ediyoruz. trendyol müşteri hizmetlerinin bilgisi bulunmaktadır” şeklinde not yazdık. lakin 2. kez aynı ürün açık denilerek red edildi ve tarafımıza gönderildi.

biz de allah kahretsin dedik ve hiç açılmamış olan 2. ürünü gönderelim, artık daha fazla bu iş ile uğraşmayalım dedik. ancak firmanın da çakallığını anladığımız için ürünü kargoya göndermeden önce video çektik, ürünün açılmamış olduğunun kanıtı elimizde olsun dedik. ve tam tahmin ettiğimiz gibi çakal firma ürün açık diyerek yine aideyi kabul etmedi.
    trendyol müşteri hizmetlerine videoyu gönderdik ama trendyol 2 haftadır en kısa sürede döneceğiz demekten başka bir şey yapmıyor. ne bir çözüm var, ne de bir geri dönüş…

trendyol aleni olarak satıcıları ile beraber milleti dolandırmaktadır.
  • sipariş edilen çift ayakkabıyı 2 adet sağ ayakkabı olarak gönderen firmanın yaptığı bir rezalet daha. işportacı kafasıyla çalışan bu firmayı tercih etmemek için yine bir sebep çıktı.
  • beni iade için iki ay süründüren firmanın rezaletidir:

(bkz: #90189204)
  • satıcısı kendi olamayan (hepsiburada trendyol amazon vs) satıcılardan alış veriş yapmıyorum . ülkemizin yavşak esnafı sanalda duble yavşak oluyor
  • şahsen trendyoldan herhangi bir şey alınmamalı. benimde kargoda kaybolan ürünlerimin parasını 3 ay sonra iade etmişlerdi. o günden bugüne uzak duruyorum. maşallah bir sorun çıkar da rezil olurum diye. 3 kuruş fazla veriyorum n11 vs alıyorum. para iadesi hemen yapılıyor.
  • 1 kez ürün aldığım problem yaşamadığım ama bana nedense güven vermeyen e- ticaret sitesi.site tasarımı da karmakarışık ve bok gibi.her üründe indirim var nasıl oluyorsa.aleni müşteriyle taşşak geçiyorlar. indirim görüp hemen atlıyıcaz sanıyorlar akıllarınca.uzak durunuz efendim
  • trendyol el değişince cok saçmalamaya başladı
  • diğer adı dolandırıcı olan firma.
    15 mayısta aldıgım ürün kargoda kayboluyor. hiç elime ulasmayan ürünün parasını ben ödüyorum. 30 günlük yasal süre doluyor ve trendyol hala acileyet yazdık deyip oyalıyor. ben de cimer ve şikayetvar ‘a şikayet ettim. sırada tüketici heyeti var. internette bir sürü şikayet var . bizden aldığı parayı birkac ay geri ödemeyip değerlendiriyor sanırım. bu da dolandırıcılık oluyor. n11 gibi başka uygulamaları öneririm.
  • cimer ve şikayetvar.com'a şikayet girildi. bugün trendyol'dan bir çözüm gelmez ise pazartesi günü her iki ürünün de iadesi için tüketici hakem heyetine başvurağız.
hesabın var mı? giriş yap