• cristiano ronaldo şu an 34 yaşında ve 2022 yılında 36 yaşında juventus ile sözleşmesi bitiyor. o tarihte türkiye'dedeki gazetelerin halini tahmin edebilirsiniz. her gün bir takım ile isminin yazılmaması imkanı bulunmamakta. o takım benim tahminime göre, daha önce bir çok dünya yıldızını türkiye'ye öyle ya da böyle getiren gecikmeli de olsa mutlu sona ulaştıran bursaspor'dur.
    edit: ya arkadaşlar amma kızdınız ya, sözlük almış başını rezillikle gitmiş, aslı diye bir kız varmış link de link diye yalvaranlar ders verir hale gelmiş. tamam özür diliyorum, bursasporum için güzel bir temennide bulundum bulunmaz olaydım, 2 sene sonra zaten gazetelerin halini yazdım ayrıca.
  • haber desen haber degil, komik desen komik degil, mantikli desen mantikli degil. bu ne sikim baslik amk.
  • tarsus idman yurdu
  • en fazla yaklaşan antalyaspor olur. futbolcuyu ve menajerini 1 ay istanbul'da ağırlayıp tüm masraflarını çektikten sonra anlaşamazlar. bu kısır döngü 2-3 sene devam eder.
  • 40 yaşında galatasaray, 50 yaşında bjk,fb ve veya trabzonspordur.
  • trabzonspor. onlar için devletin malı deniz sonuçta.
  • 40 ından sonra bir istanbul takımı getirebilir. emekliliğini boğaz manzarası ile geçirmek isteyebilir. haa bir de tabii son vurgunu yapacak adamın hakkı sonuçta.

bu ülkeye kimler gelmedi ki?

(bkz: gheorghe hagi)
    (bkz: roberto carlos)
    (bkz: pierre van hooijdonk)
  • yoktur. çünkü bu adam kariyerinin sonuna kadar üst düzey futbol oynar. belki 40’ında bırakır belki 45...
  • eskişehirspor alır oynatır
  • 2013 yılında galatasaray getirmiştir.
hesabın var mı? giriş yap