• kanal d'nin 19 adlı yarışmasında birkaç bölümdür fırtına gibi esen orijinal insan. şu ana dek 400 bin lira kazandı, bu gece bunun üstüne 100 bin lira daha koymak için programa çıkacak. hedefi, yarışmadan kazanacağı para ile babasının adını taşıyan ilerici ve çağdaş bir eğitim kurumu açmak.

kelime yarışmalarını** takip edenler zaten kendisine ve stiline aşinaydı. 19 ile tüm türkiye çağlar patır'ı tanımış oldu.

yolu ve bahtı açık olsun.

twitter: http://twitter.com/caglarp1986
    blog: http://caglarpatir.blogspot.com/
  • evimizde bir tek kitaba verilen paranın hesabı sorulmazdı diyerek gönüllere taht kurmuş yarışmacı.
    anne babaların kulağına küpe olmalı bu söz.
  • izledikçe engellilere bakış açım değişiyor, ama olumlu yönde değil.
  • ne zaman tv de görsem daha çok sinir olmaya başladığım adam. bu ne özgüven amk iyi ki kusursuz bir insan değilmiş, yoksa kusursuz halini hayal bile edemiyorum.
  • yıllar önce odtü yüzme havuzunda çalışırken tanışmıştım hem kendisi hem de rahmetli babası tuncer ağabey ile. çağlar çok ısrar etmiş babasına futbolcu olmak istiyorum diye babası da kırmamış gençlerbirliği alt yapısına götürmüş. oradaki antrenörlerden biri o istek ve hevesi görünce engelinden dolayı teselli edip göndermemiş, çağlar seni yüzme takımımıza alalım demiş. o günden sonra sürekli yüzme antrenmanlarına katılmış. zaman zaman süre tutar beraber çalışırdık ve inanılmaz hızlı bitirirdi kulvarı. her daim daha iyi sonuç alır daha hırslı yüzerdi. yüzmek iyileşme sürecinde çok katkı sağlamış dediğine göre. vücut çok hareket etmeyince kafayı çok çalıştırdık bolca okuduk, okuyoruz derdi, keza yarışmada da görüleceği gibi entelektüel, bilgi düzeyi yüksek bir insan. babası güler yüzüyle, tam desteğiyle, pozitif enerjisi ile hiç yalnız bırakmazdı. öldüğünü duyduğumda çok üzülmüştüm fakat geride çağlar gibi güzel bir insan kaldı. umarım daha da başarılı olur hayallerini gerçekleştirir.
  • wikipedia'ya ulasamama sebebimiz. yutmus adam wiki'yi resmen. 19'da 900bin icin yarisiyor bu aksam. sansi bol olsun.
  • 19 adlı yarışmada yarışan ve an itibariyle 1 milyon 100 bin lira kazanmış şahıs.

her bölüm 100 bin artırarak devam ediyor.

(bkz: maşallah)
  • 1 milyon ile yarismadan ayrılmıştır.
  • kazandigi bir milyona, bilginin yaninda 'sos' diyen güzel insan
  • tebrik edilesi insan.

entellektüel ve bilgili olmasının yanında çok mütevazi. türkiye'de birçok insanın engelliye bakış açısını değiştirdiğini düşünüyorum.
hesabın var mı? giriş yap