• sadik'in bacagini kirmaya niyetlenmis hayvan.

bence boyle pozisyonlarda, sakatlayan oyuncu en az sakatlanan kadar ceza almali. bacak kirsa, sadik en az 7-8 ay yok, kendisi 3 mac oynamayacak, sonra geri donecek, ne guzel.

not: gs
  • tekrarları çok daha az olsun diye en az 8 10 maç arası ceza alması gereken cani futbolcu.
    içim gitti pozisyon olduğu zaman. kalkmış bir de ne yaptım der gibi hareketler yapıyor, öfkem katlandı.
  • kasten adam yaralamaya teşebbüs eden futbolcu.
  • takımın tek forveti iken durup dururken rakibin bileğine basıp kırmızı kart gören çamaşır makinesi hem de bunu kadıköy deplasmanında 1-0 gerideyken yapıyor. kabahat kendisinde değil buna ve ghilas ayısına güvenende.
  • son 25 lig maçında 3 golü bulunan kazma.
  • azönce twitter hesabından ''football manager'da barcelona'yı yönetiyorum.azönce 6.5m pound'a kendimi transfer ettim.taraftarlar mutsuz oldu.bana bir şans bile vermediler üstelik!'' şeklinde tivitlemiş santrafor kişisi.2010-2011 sezonunda 5 maçta 1 golü var.geçtiğimiz sezon manchester united,stoke city,liverpool gibi takımlara attığı kritik gollere takımının 15 maçlık yenilmezlik serisinde epey rol oynamış hatta liverpool'a karşı attığı ve takımını öne geçiren golü gerrard'ın anfield road'da sıkça attığı gollere benzetmiştir.
  • sepil borcumuz yok stad yapılıyor bilmemne diye bu piçe mahkum etti göztepemizi. kadah desen al birini vur ötekine stad açılışını 1. ligde yapmayız umarım.
  • izmir’de tam da stoke city’den alışık olduğu havayı görünce ilk golünü attı.
  • geldiğinden beri adam akıllı katkısı yok. maçın başından beri kart gireceğim diye halil ile bağırıyordu. bilerek önümüzdeki haftalarda da yalniz birakti takimini. kim bulduysa bu adamı saygılarımı sunuyorum.
  • bugün müsait pozisyonda kaçırıp 3 puanı hiç eden forvet müsveddesi. bu kulübe geldiğin güne lanet olsun.

7 maçta 1 gol. onu atama, bunu atama; hangisini atacan lan vasat herif.
hesabın var mı? giriş yap