• gına geldi can yaman'ın sözlükteki adamlarından.
  • maymun çarli'nin cilvenaz'a yürümesini hatırlatan durumdur.

medya maymunlarının azalarak bitmesi ümidiyle..
  • yürünmeyecek gibi değil muhabir

(bkz: adam haklı beyler)
  • dm den merhaba tanışalım mı yazan tipsiz biriyseniz pis bir ırz düşmanı olma ihtimaliniz yüksekken, tipiniz düzgün bir ırz düşmanı olursanız istediğiniz herkese asılabilir ve muhtemelen hiç tepki görmezsiniz. bu yüzden aslında önemli olan ırz düşmanı olup olmamanız değil bunu görmezden gelecekleri bir özelliğinizin olup olmadığıdır.

bunları pr için yapıyorsa ki bu kadar kötü bir pr çalışması yapacaklarını düşünmüyorum, gerçekten çok yanlış yoldalar. bu tavır kadın olsa yolunu açardı ama erkek olarak pek faydalı olmaz.
  • sonra ‘türk erkekleri abaza’ diyorlar işte. haksızda değiller. böyle modelleri görünce haliyle hepimizi aynı kefeye koyuyorlar.
  • sol frame (temsili değil)

can yaman'ın oturması
    erkeklerin saçmalıyor oluşu
    can yaman'ın kalkması
    can yaman can yaman mıdır?
    kadınların saçmalıyor oluşu
    can yaman mı yaman ben mi yaman?
    can yaman da biz neyiz?
    can yaman'ın yaman delikanlı olması.
  • manisa tarzanı edepli, hayalı , manisa'ya uğrayan sanatçıların kesinlikle ziyaret ettiği, devlet protokolünde bile yeri olan güzel bir insandı.
    münir nurettin, safiye ayla, müzeyyen senar ve daha niceleri ile birlikte vakit geçirmiştir.

münir nurettin selçuk ile bir fotoğrafı

emre kongar'ın rahmetli abisi engin kongar ile yakın arkadaş idi , beraber demirkazık'a tırmandılar, maalesef engin kongar türkiye'nin ilk dağcı şehidi oldu o tırmanış sonunda.
    emre kongar ile fotoğrafı.
    kısaca çevrecilik uğruna bohem hayatı tercih eden bir adam ile ona buna yavşayan bir olabilir mi ?

hanzoları lütfen tarzan'a benzetmeyin.

tanım : deliliktir.
  • kim sikim bu adam
  • nasil olsa popüler oldum ne yapsam hoş karsilanir kafasinda dolasiyo bu can yamanda. bu güzel günlerinin tadini cikart seneye gündemden düsmüs ve azalarak bitmis olacaksin cünkü insanlar seni sen oldugun icin degil popüler oldugun icin takip ediyor su anda
  • beyaz show'da yıllarca beyazıt öztürk'ün tüm güzel kadın konuklara yaptığı yürümenin aynısı diye düşündüm izlerken. siz de çok abarttınız. kız güzel o da asılmış işte.
hesabın var mı? giriş yap