şükela:  tümü | bugün
 • listemde bulunan 2 adet insanın iqlarına ve stratejik kapasitelerine direnircesine 200 küsürüncü bölümlere nasıl gelebildiklerini düşünürken, google' da yaptığım ufak bir arama neticesinde, bu insanların çift haneli iqlarının izin verdiği ölçüde hile yaparak bunu becerdiklerini anlamış bulunduğum oyun.

  firefox üzerine kurulan leethax eklentisi sayesinde sürekli olarak 99 can ve sınırsız power up ile gayet kolay hile yapılabiliyor.
 • insanların nasıl bağımlı olduğunu anlamadığım dışarıdan bakınca saçma görünen oyun
  (fakat içine girince çıkılmıyor imiş)
 • bağımlıları için hakkında bir kamu spotu reklamı hazırladığım oyun. eğer 171 sağlık bakanlığı candy crush bıraktırma hattını ararsanız size yardımcı olacaklarına eminim. reklam metni şu şekilde, umarım yetkililere bir yardımım dokunur:

  erkek: 45 saat candy crush oynadım.

  kadın: ben oynamadım ama işyerine gidiyorum, patronlar mesela performans değerlendirmesi yapsınlar "candy crush oynadın mı?" diye soruyorlar. "oynamadım" diyorum, "yanında oynayan var mı?"... "var" diyince "ondan fazla sen zehirlenmişsin" diyorlar.

  erkek: "oğlum sen candy crush oynuyor musun?" dedim, müdür karşımda... "evet" dedi. "oğlum sen niye oynuyorsun" dedim, "baba sen niye oynuyorsun" dedi.. "baba sen niye oynuyorsun" deyince, bişey diyemedim. "haklısın oğlum" dedim...
  starbucks'a gidiyordum, yukarı çıktım. 3 tane canım vardı, "ulan seni oynamiicam" dedim, sildim attım.

  dış ses: o henüz geç değilken sosyal hayatı seçti. şimdi sıra sende... 171 candy crush bırakma hattı.
 • sirf hastasi oldugum muzikleri icin oynadigim oyun.
 • 183. bölümde takıldığım oyun. ulan verdiği haklarla dediklerini yapıyorum ama. nasıl 100.000 puanı yakalayacağım orasını çözemedim. 50 hak ile başlıyorum, 35 hakkım kala oyunu bitiriyorum. ama yine de 100.000 yapamıyor. hile falan duydum. kullanmamak için kendimi zor tutuyorum.
 • su an birbirinden alakasiz bir suru arkadasimdan suna benzer seyler duyuyorum.

  -lan oglum bi oyun var, 171 inci bolumde kaldim, telefonu kircam, valla

  -abi candy crushta 88 i gecemiyorum ya.

  -candy crush 149 uncu bolumde facebooka baglanmak istedi ama baglanmiyor. delircem abi nasil yaopariz ya var mi fikrin?

  ulan kiz arkadasim bile geldi "candy crushi gecemiyorum uhuhuhuhu" dedi.

  sikicem candynizi taksimin ortasinda en sonunda ha. ibreti alem olacak.

  ben anlamiyorum bu turk insanini. her 3 ayda 1 baska bir oyun populer oluyor. hurra herkes onu oynuyor. temple run, diamonddash vs

  sonra herkes baska oyuna geciyor. hooop o ayildigin bayildigin oyunu sirf populerligi azaldi diye birakip yeni oyuna geciyorsun falan.

  ulan populermis diye oyun mu oynanir abicim, yapmayin etmeyin. oyun dedigin populer olmasa da oynanandir. bak ben hala fight night round 4 cekebilmek icin debeleniyorum hala. millet tomb raidera gecti dusun.
 • gta ve cs oyunları gibi acaba bunun da şifreleri var mı dediğim oyun. 4 kişinin hesabından oynuyorduk bölüm geçmek için arkadaşlardan yardım kısmında hemen bir hesabı kapatıp diğerini açıp yardımları onaylardık hey gidi günler...
 • birkaç dakikadır kendisinden haber alınamıyor, endişeleniyorum! yetkililer düğmesini bi kapatıp açın belki olur! asdfgjk

  https://pbs.twimg.com/…ia/bgcd-vrcaaexk1e.jpg:large
 • kimseye minnet etmeden de can kazanılabilen oyun. bende şöyle oldu:

  canın bittiğinde "arkadaşlarından iste" kutucuğu çıkıyor ya, onu kapat,
  tekrar oynayabilecekmişçesine oyun levelına tıkla,
  pet rescue oyununu önerecek, bir iki tur onu oyna,
  candy crusha geri dön.
  sonrasında her cansız kaldığında; arkadaşlarından iste seçeneğini kapattığında "get life" seçeneği çıkıyor, ona tıklayıp 30 sn. kadar -ki bu süre dolunca x işareti yeşil oluyor- bekle ve x yeşillenince bas gitsin. 1 can kazanmış oluyorsun.
  uzun zamandır hiiç kimseden can istemiyorum, kimsenin kaprisini çekemem kıçı kırık bir oyun için ehe
  bu can bolluğuna rağmen 2 hafta kadardır 147'deyim gerçi.

  peşin peşin: rica ederim.
  tamam, karışık ama işte olmasam caps verirdim, daha kolay olurdu. idare edin
 • shoot bubble ile bıraktım...