• 7.5 pace ile sonsuza kadar koşabilirim sanırım. en azından öyle bi hissiyatım var.

ben de bunu hep düşünmüşümdür. keşke buna uygun kültürümüz olsa. yurtdışından insanlar sokaklarda falan koşuyor. kimse garipsemiyor. ha çok işler yerlerde restoranalr arası falan koşmak her yerde komik ve garip o ayrı.

böyle bi düzen olsa sanırım her yere koşarak giderdim. bir de bisiklet yapardım kendime. daha uzak mesafelere onunla.

hayal ettiğim hayat bu. neyse birazdan gidip 6-7 km ter idmanı yapacağım.
  • (bkz: yine duşa soktun kardeş)

şakası bir yana arzu edilen davranış gerçek anlamda özgür hissedebilmekle alakalı bir durum gibi gözükse de, koşmaya dair yer ya da alanı geçtim; kıyafet bütünlüğünü sağlayamadığın zamanlarda üzerimizdeki günlük giysilerle terlemek pek çekici gelmemekte bana göre.

eve dönüş yolunda belki koşulabilir. o da ekstra yorgunluk.
  • lan dün aklıma geldi bu ne garip. fabrikada gitmem gereken yer çok uzak geldi ulan yürü yürü bitmiyor. bi depar atasım geldi ama yok atamadım adım deliye çıkar diye. güzel olurdu ama normal karşılansa.
  • yapamadığımız eylemdir, çünkü çevredekilerin garip bakışlarına maruz kalırız.
    avm'de, çocuklar gibi, ordan oraya koşan insanlar görsek "bombalı saldırı" tedirginliğine kapılırız.
    istiklal'de, üşüdüğüm, çabuk varmak istediğim için koşuyor olsam, sivil polis durdurur, kapkaç yaptığımı sanıp.

halbuki üzerimizde jogging kıyafetleri olmadan, özgürce dilediğimiz zaman dilediğimiz yerde koşabilsek ne güzel olurdu...
  • (bkz: koş forest!)
hesabın var mı? giriş yap