• anlatsana neden oyunculuk?
  • nesi güzel diyenlere karizması yeter diyorum.
  • bugün instagramda bir kaç yabancının profilinde #cansudere yazdığını gördüm, hatta birinde "only cansu dere can judge me" yazıyordu tabi ben şok, bunlar ne alaka lan dedim ne alaka cidden merak ediyorum
  • muhteşem bir roldü anne dizisindeki rolü, harika da güzel bir kadın.

ama olmuyor işte. soğuk mudur, ruhsuz mudur oyunculukta yeteneği mi yok anlamıyorum bu işlerden ama o muhteşem role, güzelliğine rağmen bir damla sıcak gelmez mi insana? yok. itici ötesi. acayip bir şey.

güzel kadın, güzel rol, başrol, zengin, kazanan, mutlu olan, dizinin sonunda mutlu sona kavuşan, kan bağı olmayan iki bebeğe çocuğa sahip çıkan, onları korumak için panter gibi savaşan, dizideki karşı iki karakter dışında herkes tarafından sevilen bir karakter. insan bu karaktere bir gram sempati beslemez mi? besleyemiyor işte.

gel gör ki berbat bir karakter olan aciz, bağımlı, anneliği berbat, hayatı berbat, çoğu zaman acımasız duygusuz tavırlar takınan evlatlarını çöpe atan, cengize ezdiren, açlar mı aciktalar mı umursamayan, nankör, cahil, ezik şule karakterindeki ve güzel bile denemeyecek gonca vuslateri, oyunculuğuyla rolü ve duyguyu insana geçirmesiyle sempatik olmaya yakın yerde.

problem nedir anlayan anlatsın. ben bu kadar ifade edebildim.

edit: "aslında öğrendi oyuculuğu. ama gözleri pörtlek, bakışları doğuştan ifadesiz, duyguyu veremiyor. veremez de, fiziki sorun.

bir bilimkurguda insansı robotu mükemmel oynar ama bak." demiş bir yazar. bilemedim.
  • (bkz: jessie spano)
  • eyşan üzerine yapıştı bence.ve benim izlediğim tek iyi oynadığı dizi.yani çünkü annede falan izledim sıfırdı harbi sırıtıyodu.eyşan süperdi tam o karaktere uygundu doğru cast olduğu için iyi oynuyodu sanırım.çünkü kafasına taş düşecek de o kadar kötü oynucak hali yok yetenek yok demek ki.tek tipte başarılı olması yeteekli olduğunu göstermiyo anam.
  • bir insanın oyunculuğu miroğlunun karşısında bile sırıtıyorsa o kişiye kötü oyuncu denmez.
    oyuncu da denmez. manken falan denir.
    durmayı iyi beceriyor. belli ki manken.
  • her röportajında kendisini alıp allahu ekber dağlarının tesisinine koyan, kendisini ulaşılmaz bir galyalı olarak göstermeye çalışan, hafif egolu bulduğum, bulunduğu piyasa göre yüksek vizyonu olan bunu da cem yılmaz'a borçlu olduğunu düşündüğüm, magazincilerin tabiriyle eski manken şimdilerin oyuncusu ve tüm bunlara rağmen zat-ı şahaneler listemde olan kişidir.
  • emel sayın'ın hissettirdiği bir hanımefendilik vardır.

onu bir de bu kadında hissediyorum.
  • hani bay watch izlerken derdik ya, keşke hep kumsallarda koşsalar, dizi öyle başlayıp öyle bitse...
    bu kadın da öyle. keşke hep ayakta dikilip poz verse. ara sıra sandalyede oturarak poz verse. dizi öyle bitse...
hesabın var mı? giriş yap