• turkcellin son iki yıldır oldukça yaratıcı bulduğum reklam kampanyalarından ikincisi. sevgilisiz müşteri kitlesinde nasıl sempati uyandırılacağını düşünmüş,yapmışlar. operatörümü değiştirmeme sebep olur mu? hayır. ayrıca

(bkz: çare yıldız tilbe)
    (bkz: türkçe karakter kullanmayan yazar karizması)
  • yıldız tilbe'ye olan sevgimi bir kat daha arttırmış eğlenceli kandıramazsın beni coverı.
    sözlerini de üşenmeyip yazmak istiyorum, zira çok güzel olmuş*;

sevgililer günü yine gelirken
    herkes ayrı bir panikken
    ay ortasında cepler delikken
    çiçekçi abla gülerken

kokudan hediye olur mu?
    mumlu yemek doyurur mu?
    ya aç kalırsın ya ödül alırsın
    iade kartı yok mu?

emojiler hep kalpli,
    yazışmalar gıybetli
    peluş ayıymış, kalpli balonmuş
    hiç almasak olur mu?

al sana 14 şubat **
    timeline'ın haline bak
    her fotoda aynı kalp
    gösteriş olsun maksat

1-2-3-4 tamam
    daha da kutlayamam
    aşkı da yalnızlığı da
    bir güne sığdıramam

her sene 14 şubat
    atlatamazsın rahat
    her fotoda aynı kalp
    gösteriş olsun maksat

1-2-3-4 kere,
    denedik olmadı işte
    sevgililer gününe
    çare yıldız tilbe
  • çekimlerinde belli ki çok eglenilmis sarki. bizim yildiz da oturmus oturmus, dayanamamis sonunda ayaga kalkmis
  • al sana 14 şubat kısmında malum hareketi tam yapsalar efsane olacakmış dediğim reklam filmi.
  • kesinlikle olmuş dediğim sevgililer gününe özel gnctrkcll kampanyasi. klip güzel olmuş, yıldız tilbe zaten delidolu kendisinden başkası yakışmazdı.
  • bence gayet güzel olmuş ve eğlenceli olmuştur.
  • instagramda her gün bebeğinin bokunu püsürünü paylaşan "bilmemneninannesi" nin 14 şubatta,taa ortaokulda kapattığı kocasına yazdığı bol kalpli, gözünden kalp çıkan emojili, piremses taçlı paylaşımını büyük zevkle izlicem. timeline'ım dolsun taşsın yıldız abla, çok eğlenceli!
  • seviyorum bu kadını arkadaş dünya umrundamı değil
  • tüketim kültürünün bu kadar net eleştirildiği sözlere sahip bir şarkının, tam da bu kültürün tepesindeki markalardan birine ait reklamda kullanılması sorunsalı oluşturmuş reklam klibine ait slogan.
hesabın var mı? giriş yap