şükela:  tümü | bugün
 • resident evil 3te jill valentine ile birlikte raccoon cityden ve nemesis ve nicholai ginovaef'in elinden kurtulmaya çalışan eski ubcs* üyesi paralı asker. ladie's man imajının jill tarafından yerlebir edilmesiyle ünlüdür, en ünlü repliği "all the foxy ladies love my accent, that drives them crazy"dir. jill nemesis tarafından t virüsüyle enfekte edildiğinde aşıyı bularak onu kurtarmıştır.
 • resident evil apocalypse ve resident evil extinction filmlerinde kendisini oded fehr canlandırmıştır.

  --- spoiler ---

  ancak oyundakiyle alakası yoktur filmdeki karakterin. zaten filmlerin oyunlarla alakası yoktur ve tamamen birer saçmalıktır. adamı resident evil extinction'da öldürdüler ve o anda seri (filmler) benim için bitti zati. aslına bakılırsa, 3. filmin sonuna kadar iyi bile dayanmışım.

  --- spoiler ---
 • ''calm down, lady. i'm no zombie! my name's carlos.'' sözüyle zombilerin yıkılacak bir duruma getirdiği racoon city'de bile soğukkanlılığı ve karizmasıyla hayranlık uyandıran bir resident evil karakteridir. kendisini ps one'da oynadığım resident evil 3 serisinden beridir göremiyorum. önümüzdeki mart ayında piyasaya sunulacak olan resident evil operation raccoon city oyunuyla birlikte seriye tekrar dahil edilmiş. oldukça sevinçliyim. zira uzun zaman oldu.
 • resident evil 3 remake trailerde gördüğüm kadarıyla playstation 1de bile kıvanç tatlıtuğ'dan 5 gömlek üstün duran adamı playstation 4te resmen ilyas salman seviyesine indirmişler.

  gerçi jill valentine gibi afet-i devran manitayı da çirkinleştirmişler(filmde de kullandıkları aktris çok güzel değildi) ama yoklukta gideri yine vardı.