• "abi nası yazar oldun hadi be abi..illuminate falan.." tarzında mesajlar atmama ramak kaldı.. her an bekleyin yazarlar.
  • bana da hücum ettiler bir ara.

not: yeni taktikleri kız olduklari imajını vermek, gelmeyin uckurunuzun sevdasina böyle ayak oyunlarina. :d
  • musallat oldular.
    kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
  • ben de birtane aldım. rastgele mi bilmiyorum ama beni bir başlığa yönlendirdi. şifreli birşeyler mi anlatmaya çalışıyor aceba diye bütün entarilerini okudum o başlığın. şu an şifre çözücü bir profesyonelle görüşüyoruz, hayati bir mesaj arıyoruz başlıkta.
  • yağmayı bırak damlamadı bile diyen grubun içindeyim. kadın çaylak mı varmış?
  • an itibariyle mesaj kutumu patlattiklarindan yazıklar olsun diyorum
  • çaylaklara mesaj olayının açılmasında en çok emek sarfeden yazarlardan biri olarak şuana kadar sadece 2 mesaj alan benim de dahil olduğum grup. yok öyle denildiği gibi yağdırma filan.
  • abilerim ablalarım ben neden atamıyorum bu mesajı yoksa böyle bişey yok da bizim gibi saf ve temiz insanların duygularıyla mı oynuyosunuz? şayet öyleyse size diyeceğim şudur:kıyak abiymişsiniz helal olsun :(
  • kaçınmak için kendilerinin yazabildiği başlıktan uzak durunuz efenim. çok tehlikelidirler, ne yapacakları belli olmaz..

edit: çok pis enselendim, tehdit bile edildim.*
hesabın var mı? giriş yap