• celal hocam konu akademi olduğunda hem göğüs kafesinden hem de hanımefendiye yaklaşımından da anlaşılacağı üzere adeta bir sivas kangalı. direkt boyundan yakaladı hasmını. tebrik ediyorum.
  • hocanın kadını vantuzlamasından ziyade bizim türkler olarak bu törenden haberdar olmamamız ilginç. böyle bilim insanlarını ne televizyonlarda ne de internet haberlerinde görebiliyoruz artık. umarım haberi sadece ben yeni görmüşümdür bu da benim cahilliğimdir..
  • celal amca'nın kadının boynuna epey bi' gömüldüğü törendir. kafayı kaldırmayacak sandım bi' an.

edit: şöyle bir şeyler söylüyor konuşmasında: "medeni olmayan bir ülkeden gelmenin her zaman yararını görmüşümdür. çünkü o zaman insanlar yaptıklarınızı -ne kadar az önemli olursa olsun- hatırlıyorlar. yani türkiye'den geliyor olmanın faydasını gördüm."

ne desem bilemedim.
  • bu ödül töreninde en çok dikkatinizi çeken anın bu kucaklaşma olması neden bilimde bir halt başaramadığınızı ve bilim insanlarını her konuda otorite kabul ettiğinizi açıklıyor.insan anlamadığı şeyleri yüceltir.
  • hoca o nasıl aksan?

ayetler var ayetler diyen adamlara bir şeyler anlatmaya çalıştı bu adam, uncivilized diyerek az bile yapmış lşkhşhlişhlhşi
  • celal hoca'nın kadını ekmeksiz götürdüğü ödül törenidir.

yalnız adam ingilizce konuşmuyor, ingilizce celal hoca'yı konuşuyor. şöyle adamları gördükçe kıskanmaktan geberiyorum lan. dünyada tek kıskandığım insan tipleri böylesine mental varlık sahibi olanlar. adam beynini bozdursa ortalama nüfusta bir şehrin iq'su ve bilgi düzeyi artar.
  • gerçekleri söylemek ne zamandan beri hakaret olmuş. daha metroya binmeyi beceremeyen milletten bahsediyoruz.
  • "it always helps to be from an uncivilized country" yine lafi koymus hoca.

yakisir celal hocaya. guzel vantuzlamis yalniz. iyi iyi.

edit: kulturel, ahlaki ve sosyal acidan geri kaldigini kabul etmeyen uygarlik nedir bilmeyen "uncivilized" sozluk yazalari tarafindan elestirilen adam gibi adam. az otede aglayin.
  • (bkz: finito)

hani finito’ydu hocam?
hesabın var mı? giriş yap