• koç üniversitesi ‘nden hatırladığım sarı kırmızı tutarsız şahsiyet.
  • bundan tam bir ay önce verdiği demeç.
    ahahahaha
  • bjk, fb ve başakşehir'in 1 puan aldığı trabzonspor dan 0 puan aldı diye ilginç açıklamalar yapan yönetici. ilk yarı kaleye 0 şut atan takımı temsil etmektedir.
  • aykut kocaman'ın "galatasaray ile aramızda suni puan farkı var önümüzdeki süreçte göreceğiz onları" demişti. bu cenk ergün ise "belli ki bir bildiği varmış dedi." şike iması yapıyor aklınca. bu galatasarayda her sene aklı kıt bir yönetici olması zorunlu herhalde. laz adam ortalarda gözükmüyorken sıra bu adama gelmiş belli ki.

aykut hoca orada diyor ki. "siz güçlü rakiplerle hiç oynamadınız. oynadığınızda göreceğiz ne olacağını" bunda şike iması yapıp hakemlerin aklını karıştırmaya çalışacak kadar şeref yoksunu bir türsünüz. ayrıca trabzon maçında kaleye bir şut çekmişler maç sonunda tamamen hakem konuşuyor adam. sezon başından beri fenerbahçe ile galatasaray yöneticileri kırıcı açıklama yapmadılar diye seviniyorduk yine başlıyorlar anlaşılan algı işlerine.

galatasaray camiasının acilen terbiye edilmesi gerekiyor.
  • tiner kafası bu olsa gerek.
  • içtiğinin aynısından bende istiyorum
  • başakşehir maçının sonrasındaki açıklamalarıyla bana haldun üstünel'i hatırlatmıştır. sene sonunda şampiyon olacağız lafını o kadar tekrarlıyor ki, bu güven neyedir anlayabilmiş değilim.

haldun üstünel de bir sezon bu kadar çok tekrarlamıştı, sonunda fenerbahçe'ye kaptırmıştık şampiyonluğu. bu tarz söylemlerden hiç hoşlanmam, sene sonunda şampiyon olacağımız konusuna ise de inancım çok düşük. umarım beni yanıltır takımım ve cenk ergün.
  • kendisi gittiğinde 15 milyon euro bedelle belhanda ve badou'yu alabilecek beş bin galatasaraylı vardır. ama maalesef fatih terim'in yapacaklarını yapabilecek bir tane daha yok.
hesabın var mı? giriş yap