27 entry daha
  • avrupa konutları sokağından girip ilerleyince daha da artan güzel kokudur.
    nerden geldiğini de bi türlü anlayamazsın. her köşe buram buram çikolata kokar.
    fribourg sokaklarını hatırlatır.
    editasyon: ülker fabrikasından geliyormuş. ama ne tarafta kalıyor onu çözemedim.
  • topkapı oto sanayide 5.8 şiddetinde hissedilmekte olan koku.
  • aynısı ankara havalimanı yolunda karşınıza çıkar. en çok da otonomi denen yerde hissedilir. bir esnaf buraya taşındıktan sonra kilo aldığından bahsediyordu. sürekli taze çikoleta ve püskevit kokusu...
  • bir tek ben mi duyuyorum bu kokuyu diye kaç kez kendimden şüphe etmiştim.sonunda yalnız olmadığımı anladım.

kakao diye bir mekan var acaba oradan mı geliyor diye diye de düşündürmüştür.

edit: ülker fabrikası kesin bilgiymiş.
  • yirmi yılı aşkın süredir kokuyor lan yeni mi aklınıza geldi.
  • çalıştığım ofisin fabrikaya yakın olması nedeniyle her gün solumak zorunda kaldığım ağır kokudur. sayesinde artık çikolata da yiyemiyorum.
  • 4 sene orda okudum lise yillarim gecen sene bitti liseyi ozluyorum guzeldi herseyiyle kisin soguginda gelen o cikolata kokusu asik olunan kiz,dostlar,tuvalette donunen sigara 9. sinif of bi daha gelmicek o yillar:( hey sen liseli lisenin tadini cikar.
  • çok yakınlarındaki ülker fabrikasından olsa gerek
  • geçen gün ben de ordan geçtim benimde başıma gelebilirdiciler gelemeden yazalım.

topkapı'da bulunan ülker fabrikası ve kasımpaşa'da bulunan elit çikolata fabrikalarının yerleşim yeri içinde kalması nedeniyle o bölgede yaşayan insanlar için son derece rahatsız edici bir durumdur. insanı çikolatadan soğutur bu koku, o derece berbat yoğunlukta kokar.
  • eskiden tatli bir biskuvi kokusuydu cevizlibag. aös'lüler* iyi bilir.
162 entry daha
hesabın var mı? giriş yap