• show tv'de yeni yayına giren yılanların öcü dizisinde elif karakteriyle dikkatimizi çekmiş izmitli güzel oyuncu. önümüzdeki günlerde adından çok söz ettireceğe benziyor.

ayrıca bir insan bu kadar mı güzel gülebilir? gözlerinin içi gülüyor ve bir o kadar da doğal. maaşallah.

http://instagram.com/ceydakasabali
  • çok komik bir insan. twitch yayınlarında cidden çok gülüyorum. böyle devam.
  • bugün irl yayınlarına baktım eşiyle birlikte müthiş pozitif enerjileri var. gerçekten özendim bu çifte umarım hep böyle mutlu olurlar.
  • güler yüzlü ve twitch.tv'de eşi fırat albayram ile beraber yayın yapan lokum yanaklı oyuncu.
  • tam bir trol; sevimli olanından. sıfır makyajla twitch yayınına çıkması ayrı takdire şayan.
  • samimi , içten , şirin , eğlenceli hepsinden önemlisi güzel gülen kadın . her gördüğümde enerjisi sayesinde bayıla bayıla izliyorum . o " helloğğ " deyişi yok mu bir de . fıratçım sakin tonda gözüken hayatın için muhteşem tercih yapmışsın . birbirinizi bulmuşsunuz . bir yastıkta dilerim koca ömrü geçirirsiniz .
  • hayatimda gördüğüm en itici, en yavan esprilere sahip kadındır kendisi.
  • youtube'da gezinirken denk geldim.videoların ne kadar hızlı bittiğini anlatamam.çok keyif aldım.çok eğlenceli birisi.sabaha kadar konuşsun bıcır bıcır sıkılmazsın.böyle enerjili insanlar lazım.fırat ile mutluluklar diliyorum.bol bol video çekin.
  • saçma olduğu kadar pratik zeka ürünü espirilerine bayılıyorum. hayat dolu, güler yüzlü, neşeli bir insan. eşi fırat albayram ile noluya ya isimli bir youtube kanalları var.
  • n11 şeysinde verişalış ederkene denk geldiğim kadın. oyuncu ekipmanı falan reklamı vardı elinde klavyeynen mi ne poz vermiş.
hesabın var mı? giriş yap