• çığlık atan koyun montajı sandım ama bildiğin gerçekmiş. yazık nerede öğretmense o çocuklara yazık.

çığlık atan koyun bakın birebir aynı
  • ehliyetsiz araç kullanmış. 1.500 civarı bir cezası olması lazım. araç kendisine ait değilse, bir ceza da araç sahibine kesilir. çocukları, gençleri bilinçlendirmede önder olacak bir mesleği icra eden birinin bilinç düzeyinin, ehliyetsiz araç kullanmamaya yetmemesi gerçeğiyle yüzleştik.

edit: mr horsehead 5 yıl önce 1.800 tl. ceza yediğini yazdı. teşekkürler. 2018 için gelen rakamlar 1.500 civarı idi ama ilgili bir arkadaşıma sordum, bu rakam 15 gün içinde erken ödeme yapılması durumunda geçerliymiş. ehliyetiniz olup yanınızda taşımamışsanız 200 tl. üzeri cezası var diye de bir ekleme yapayım.
  • en kısa zamanda deneyeceğim öğretmenim harikasınız.

- ehliyet ruhsat..
    + eciiyyeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaa

edit: burada bir haksızlık ve sinir krizi mevcut imiş. bu yüzden son espriyi kaldırdım, kendime yakıştıramadım. ama yukarıdaki diyaloğu hala denemek istiyorum, yalan yok..
  • asdfsdadsafdafsdasf harika ya

bundan sonra ben de çevirmeye girince böyle yapıcam. belki işe yarar.
  • bu durumu bizzat yaşadım. allah kahretsin.

çok değil, daha iki hafta evvel bir trafik kazası yaşadım. kırmızı ışıkta durmuştum, yeşil yandı geçmek için hareketlendim, bir anda önüme bir kadın atladı. hemen frene bastım ama kadına da yavaşça çarptım. arabaya doğru yalpaladı, tutundu ve kalktı. allahım, gerisi kabus!

yaya geçidi değil, üstelik kırmızı ışıkta geçmiş olmasına rağmen, öyle bağırdı ki, ne yapacağımı şaşırdım. küfürler, hakaretler, tehditler. öğretmenmiş kendisi de...

`benim kocam polis, seni süründürücem, ayaklarımıza kapanacaksın` diye tehdit ediyor. hanımefendi sakin olun diyorum hala bağırıyor. elinde telefon, sürekli birilerini arıyor. “baba koş bana araba çarptı!” falan diyor.

yazdıkça sinirleniyorum... elim ayağım titriyor... bir anda kalabalık oldular, abisi ayrı küfür ve tehdit ediyor. babası ayrı! üstelik karakolun ortasında!

herhangi bir kusurum, ya da ihmalim olmamasına rağmen benden şikayetçi oldu. neden de; o anda özür dileyip ayaklarına kapanmamışım! oysa bir an susmayı başarsa, dünya bambaşka...

ben de hakaret ve tehditlerinden dolayı şikayetçi oldum. en önemlisi, öfke kontrolümün ne denli yüksek olduğunu gördüm. duruşumu kesinlikle bozmadım.

allah kazadan, beladan korusun derler ya, bu tam olarak öyle bir şeydi. kaza kısmında bir şey yok. ama o öğretmen kadın ve ailesi tam bir belaydı.

o yarım gün o insanlara maruz kalmak iğrençti. bu kadar çirkin insanlarla aynı oksijeni soluyor olmak iğrenç. bu kadının yeni nesli yetiştiriyor olduğunu bilmek iğrenç... her şey çok iğrenç...
  • kocasına allah sabır versin dediğim öğretmen.
  • bide polisleri ve araçları kayda alıyor. ehliyetsizim diye ceza yazdılar diye mi şikayet edeceksin? ilkokul öğretmeni olabilir. malum belli bi zaman sonra davranış bozuklukları çocuk gibi davranışlar ortaya çıkabiliyor.

edit: akademisyenmiş ve telefonla konuşup kemer takmamış. ayrıca aracın muayenesi yokmuş. ehliyetlik bi durum yok yani.
  • sayfadaki "belki müzik öğretmenidir, ses açıyordur" yorumuna güldüm.

davranış bozukluğu olan öğretmendir ve kimliği tespit edilip, sağlık durumu bakanlık tarafından incelenmeye alınmalıdır.
  • sevgili feminazi ve yardakçıları meriçler geç kalmamış hemen damlamış.

vay efendim neden videoya çekilip ifşa ediliyormuş. peki niye kadınlara sarkıntılık yapanlar ifşa ediliyor? polisin videoya çekmeye ne hakkı varmış? kendisi ne hakla haksız olduğu bir konuda polis arabasının fotoğrafını çekiyor.

bak ben sana söyleyeyim, o polis o videoyu çekmeseydi, kadının ya da yakın çevresinden birinin sözlük yazarı olduğunu varsayarsak, aha burda şu başlık açılacaktı:

28 kasım 2018 ankara polis rezaleti
    benim(arkadaşımın-komşumun-teyzemin) başından geçen elim olay. şu şu bölgede aracımla seyrederken trafik çevirmesine denk geldim, o sırada cüzdanımı evde unuttuğumu farkettim(bak iyi niyetle ehliyeti olduğunu varsayıyorum), polislere öğretmen olduğumu, bir dalgınlığıma geldiğini söylememe rağmen ceza yazmakta ısrar ettiler, ben de biraz yüksek sesle bunun biraz insafsızlık olduğunu belirttim, polis üniforması giyen öküzün tepkisi aynen şu: "lan bağırma hanımefendi", ben de bunun üzerine sesimi biraz daha yükselttim, bunun üzerine beni tartaklamaya başladı, bu esnada düştüm ve elim ekip aracına çarparak yaralandı. ekte söz konusu ekip otosunun fotoğrafı ve hastaneden aldığım darp raporu yer almaktadır. aracın plakası da şu.

kusura bakmayın pozitif ayrımın bokunu çıkaran kezbanlar ve yalaka meriçler, bugüne kadar başıma öyle şeyler geldi, yaşadığım şeyler öyle değişik aksettirildi ki, bazı kadınların beyanına başka bir sağlıklı şahit yoksa(meriç olmayan) inanasım gelmiyor. ha tabi çoğu kadın da belli ediyor kendini, ne dese inanacağım kadınlar da var, ama bu çığlığı atan kadın yarın birgün gelse "5 kişi bana tecavüz ettiler" dese, acaba fuhuş vardı da daha çok para için şantaj mı yapıyor derim.

ha ben o polisin yerinde olsam çekmezdim videoya, ama burda 28 kasım 2018 ankara kadına polis şiddeti başlığında bana sövüp sayıyor olurdunuz, ben de sigaramdan derin bir fırt daha çeker "ohhh amına koyayım, ellerim dert görmesin" diye sırıtırdım. o polis eli öpülesi adammış.

edit: aha bir de "kadının belli ki psikolojik sorunları var, niye paylaşıp eğleniyorsunuz"cular geldi. lan özrünüz kabahatinizden büyük, psikolojisi bu şekil olan bir kişinin trafikte ne işi var? daha da önemlisi öğretmenlikte ne işi var? bunu sorgulamıyorsunuz da, şurda 3-5 kişinin eğlencesini mi sorguluyorsunuz?

edit2: yuhhh... hayır medyum filan değilim.

(bkz: polise çığlık atan hocanın suçsuz olması)
hesabın var mı? giriş yap