• eğlenceli site. burda bağış yapıyorsun kızlar soyunup istediklerini yapıyor. mesela twitch'de ise bağış yapıyorsun yayıncı yalandan bir teşekkür ediyor. twitch'de bağış yapan naif insanlara saygılar swh.
  • estonya nüfusunun yarısının soyunduğu site. ne zaman mature tagini seçsem onlarca estonyalı kadın karşıma çıkıyor. sanırım ülkenin gelir kaynağı burası.
  • kontörlü canlı seks izleme sitesi, izlediğiniz kanaldaki elemanlara coins veriyorsunuz onlarda sizin için götüne ayran filan sokuyor, saçma sapan işler, konu seks oluncada talep yüksek tabi, fakir ülke kadın ve erkeklerinin geçim kaynağı olmuş
  • son ekonomik krizden sonra acaba burada tek başıma yayın mı açsam diye düşündüğüm site.
  • yayıncıların token karşılığı isteklerinizi yerinize getirdiği +18 site. yayıncıların büyük çoğunluğu latin amerika ve doğu avrupa ülkelerinden. yayıncı yaş aralığı 18'den başlayıp 60'ları buluyor.
  • uzunca bir dönem dünyadaki güzellikleri seyre daldığım platform. haklarını helal etsinler...
  • bu site öyle bir site ki benim diyen mütedeyyini, dinciyi yoldan çıkarır. burada arzuladığınız her ulustan kadın var. her renk tenden tutun da, her kiloya, her boya, her renk saça kadar çeşitlilik mevcut. latin amerika ülkeleriyle doğu avrupa ülkelerinin kadınlarının önemli bir kısmının gelir kaynağının bu site olduğunu düşünüyorum. benim en beğendiğim hatunlar ise kolombiyalı kadınlar. kolombiya kadınları tek başına tüm evrenin kadınlarının güzelliğinden, cazibesinden, seksiliğinden, zarafetinden daha fazlasına sahipler. böyle bir ülke olamaz. rus kadınları falan kolombiyalı manitaların yanında çıtır çerez kalır. ileride bir gün elime iyi para geçerse gideceğim ilk ülke kolombiya olacak. iklimi ayrı güzel, kadınları çok başka güzel. onların dışında en beğendiğim ikinci ulus letonyalı kadınlar. bu hanımlar da doğu avrupa’nın en alımlı, en seksi, en tatlı, en zarif kadınları gözümde. bu hanımefendiler soğuk ülkenin sıcak kadınları. ileride gitmek istediğim ilk beş ülke arasında letonya da var.
  • olağanüstü güzel kızlar var burada. yüce tanrı'nın yaratırken extra ihtimam gösterdiği, pembe amlı, rûya kızlar.
    görsel

yatağının yanı başına koyduğu webcam ile tüm mahremini gözler önüne seren ukraynalılar, almanyalılar, slovakyalılar, amerikalılar...

ücretsiz!

memeler arası challange!

mahlas, mail ve şifre belirleyerek kaydoluyorsun siteye. bu sayede beğendiğin yayıncıları takibe alabiliyor ve favorilerim butonuna tek tıkla o an "online" durumda olan âfitablara bağlanabiliyorsun.

farklı kategoriler de var.
    solo erkek.
    çift erkek.
    grup erkek.
    erkek kadın.
    solo kadın.
    çift kadın.
    grup kadın.
    ladyboy (yarrak sahibi kadınlar.)
    solo travesti
    couple travesti.

yaş mevzusunda da "teyit" beyana dayalı. 18 yaş altı kızlar da var yani. 16 yaşında olduğunu tahmin ettiğim lezbiyen bir çift var, yaşa 19 yazmışlar örneğin.

40 yaşında daş gibi bir rus, fiziği çok iyi diye 20 yazabiliyor mesela. yaş teyit yok.
  • rusya'da 3 tane burada "çalışan" kız ile beraber oldum.

anlattıklarına göre bir şirket için çalışıyorlarmış. bulunduğum şehirde 3-4 tane bu işi yapan şirket varmış. bunlar haftalık performansa göre burada "iyi sayılabilecek" maaşlar alıyorlar. haftalık gelirleri 30-40k ruble civarı (güncel kurla 13-14 bin lira.)

bir tanesi işimden nefret ediyorum patronum sürekli beni sikmeye çalışıyor diyordu.

diğer beraber olduğum kız çalıştığı kızdan nefret ettiğini ama kamera karşısında sevişmek zorunda olduklarını söyledi. bu beraber olduğum en garip kızdı. hiç tanımadan evime geldi, rusya'da çok oluyor ya neyse. ama bu direkt seks için geldiğini gelmeden önce beyan etti. yatağa oturduk sonra telefonunu çıkardı bana yaptığı cam showları falan göstermeye başladı, çalıştığı kızı da çıplak bir şekilde gösteriyordu. kız sanki beyninin utanma duyguları hasar almış gibi bir şeydi, sıfır utanma ile sonra işe girişti.

diğer beraber olduğum kız benimle tanıştıktan sonra bu işe girişti. boş bir kız da değil, burada psikoloji okuyan, güzel, akıllı bir kız. garsonluk yapıp düşük maaş alıyordu ve nefret ediyordu hayatından. bu benim için fırsat falan dedi girişti. söylediğine göre bu şirket ona "çıplak" olmayacaksın sözü vermiş. sadece kamera karşısında dans edip, oynuyorum falan diyor. 5-6 sitede aynı anda yayın yapıyorlarmış bu şirketler. eğer çıplaklığı kabul ederse maaşı daha da artıyormuş. önümüzdeki hafta bir kızla çalışmaya başlayacağım falan dedi bu da. bu kızı ve ilk anlattığım kızı yakınen tanıma fırsatı buldum.

ciddi aile travmaları olan insanlar. hayatlarına karşı hep bir isyan söz konusu. böyle cam show falan yaptıklarına bakmayın özellikle ilk anlattığım kız hayatımda gördüğüm en kırılgan kız sanırım. sürekli bana destan gibi yazılar yazıp duruyordu bir ara iç dünyasıyla ilgili. son anlattığım kız da ailesinden bıkmış vaziyetteydi, üvey babasını falan sevmiyormuş, annesi sürekli çalış, falan diyormuş. şimdi kendi evine çıktı.

rusya'da aile bağları bizimki gibi değil, aileler çocuklarına bizim gibi sahip çıkmıyor. burada 18 yaşında kızın sevgilisiyle yaşaması aileler tarafından kabul edilebilir bir şey, babalar bile destekliyor bunu. 18 yaşında birey olmaya başlıyorlar, hatta üniversite yaşının 17 olduğunu düşünürsek o yaşlarda. aile yanından bu yaşlarda ayrılmak, part time veya full time işlerde çalışmak bunların bir parçası olmuş. ama epey bozulmuşluk da söz konusu.
hesabın var mı? giriş yap