aynı isimde "chaucer" başlığı da var
  • tahmin edilebileceği üzere bir sps muhabbeti üzerine tanıştığım insan. okulda "sps ilahı" dediğinizde akla ilk gelen isim. okulda birçok oluşuma katkıda bulunmuş, hatta bulaşmadık iş bırakmamıştır.(bkz: her tarakta bezi olmak)inanılmaz bir bilgi birikimi vardır, aldığı derslerin yanısıra kendini geliştirme açısından gıpta ettiğim bikaç kişiden biridir. hakkında birçok kişinin ukala yada kendini beğenmiş dediğini duyabilirsiniz, halbuki oldukça medeni ve nazik bir insandır kendisi, haklı birkaç yorumdan öteye gitmez söyledikleri. süper makarna yapar, süper muhabbeti vardır, süper bir vodka arkadaşıdır. (ileride bir gün saygın bir öğretim görevlisi olmasını beklemekteyim ondan, işte o gün geldiğinde kendi kendime"ben bu adamla üniversitede türlü şebeklikler yaptım, hatta oturup çizgi film bile izledim, euhe" diyip eğleneceğim) tanıdığım ender uber menschlerden biridir ayrıca da.*` :swh`
  • herkese sallamaktan ve nefret kusmaktan başka ne yaptığını anlamadığım suserdır. arada bilgi içerikli entry giriyor gibi bunun dışında ego tatmini, aşağılama ve nefret cümleleri içeren entrylere sahip. farklı düşüncelere saygısı olmayan radikal bir kimlik. buna rağmen yaşadığı ülke çok kültürlü ve farklı düşüncelere toleranslı bir ortam sunuyor. parazitik bir yaşam sürüyor muhtemelen. umarım psikolojik sanrılarından kurtulur.
  • beğenmediği bir entry karşısında özel mesajda nefret kusan, irinini akıttıktan sonra cevap bile beklemeden engelleyen, şereften bahsetmeyi çok seven şerefli yazar.
  • south park'ın "jesus"ının tıpkısı.
  • sayesinde tanrıya inancımın kat be kat arttığı suser.sps den bir sene kalmış, üstüne ikinci kez kalmak için de elinden gelen herşeyi yapan bendenize, oda arkadaşı olarak onu, bir "sps peygamberini" gönderen olsa olsa tanrıdır zaten...
  • samuel'in mesaj isigi yanar:

chaucer: abi bu aksam kampuse gelicem, kalacak yer lazim.
    samuel: tamam abi gel sen ayarlariz.
    chaucer: tamamdir ben cikiyorum birazdan, gorusuruz okulda.

samuel'in odasinda fazladan bir adet yatacak yer bulunmaktadir, superdir, tamamdir olay ayarlanacaktir. lakin samuel is guc tez derken unutur gece kalma isini, hatta gece mac izlemeye dalip kantinde chaucer'le karsilasinca "aa naber lan nasi gidiyo nerelerdesin" muhabbeti yapar, mactan sonra da "off ne koyduk be heriflere" diyip tipis tipis odasina gider, yatar tossura tossura uyur.

olayin ustunden yaklasik bir hafta gecer, samuel sozluk basinda takilirken bir anda kafasinda simsek cakar "lan?! hassiktir!" der, olayi hatirlar. utanc icinde beklemeye baslar chaucer'in online olacagi zamani...

der ki: "abi bi dahaki sefere soz bak rus bile ayarlicam sana..."
  • soursummitz'i açtığımda seçilmiş zirve fotoğraf olarak karşıma çıktı bu. dedim tanıyorum ben bunu... şöyle bir yokladım. aaa! bir yaz okulunda birlikte ders almıştık biz bununla... iyi çocuktu, güzel çocuktu...
  • makarna hastasi yazar. ancak makarnasini bizim tencerede yapmasi da bizi** hasta etmektedir. severek izliyoruz demek isterdim ancak hangi ac insan karsisinda her gece makarna yiyen birisini severek izleyebilir??
  • bes ay boyunca kullandigi tenceremi dun gece eskimis bir mendil misali odama birakan, beni uykumda gafil avlayan yazar. eger boylesi acimasiz olacaksa idi ayriliginiz tencerem ile, neyleyim ben bu tencerede pisen makarnayi...
    olmadi boyle sayin chaucer, lutfen geliniz ve tencere ile olan ortak gecmisinize sahip cikacak sekilde dillere destan soslarinizdan birini yaparak veda ediniz..
  • toplum icini disini falan dusunmeden ortaya kahkahalar firlatan, firlattiran adam. sayesinde azar da isittik ya acenta teyzeden, otesi yok**. bavulunu buyuk tutmasini tavsiye ettigim gizli komedyendir çoosır, yoksa bavulunun kenarindan kosesinden kirmizi ojeli parmaklar falan gorunecek, gumrukte takilacak, o olacak. hayir, kimseyi oldurup de ulkeye sokmaya calistigindan degil!*
hesabın var mı? giriş yap