şükela:  tümü | bugün
 • tekirdağ/malkara da gerçekleşmiş olay. yuh ulan size allah belanızı versin artık.

  tarihte görülmeyecek şeyler kılıçdaroğlu chp'sinde gerçekleşiyor. atatürk'ün kurduğu partiyi terör ile anılır hale getirme başarısını gösterdiler.

  bu partinin başından defolup gideceksin kılıçdaroğlu, gittiğin gün bayram olacak.

  kaynak : http://www.ensonhaber.com/…n-yana-goruntulendi.html
 • türkiye’nin iki yasal muhalefet partisinin bayraklarının yan yana asılmasıdır. ensonhaber okuyan bir zekanın bunu yadırgaması doğaldır.
 • hadi hdp siyasi parti diyelim. pkk'yı davulla zurnayla, megri megri diye göz yaşları içinde indiren partiye ne demeliyiz bilemedim.
 • birlikte salladılar, ne var yani.
 • kac gundur soyluyorum, lord furki’yi arar olduk.

  adamlar sosyal medyada lord furkiyi kaybedince baya kalitesiz algi oyunu yapmaya basladilar. lord furki hem arastirma yapiyodu kendince hem de inaniyordu yazdiklarina.

  bu turden seylere ise bazi akpliler bile inanmiyordur artik. inanmaktan kastim “daha iyi bok atabilirdik” diyorlardir yani.

  lord furki ne olur geri dön :(
 • hdp'li vekilleri dolmabahçe sarayı'nda ağırlayıp "dolmabahçe mutabakatı"nı imzalayan hangi hükümetti? durun ben yardımcı olayım:

  https://encrypted-tbn1.gstatic.com/…e2fxzac0xlzwlsg

  ulan siz abdullah öcalan'ın nevruz mesajını öpüp başınıza koymuş, öcalan'ın yol haritasını parti programı haline getirmiş insanlarsınız ulan.
 • kk $50m rüşvet karşılığında buna göz yummuştur! yersen!
 • ülkenin en büyük stepne partisi, en berbat muhalefeti, en karaktersiz "milliyetçisi" olan oluşum ile, hırsızlığı 793428492. kez tescil edilmiş vatan hainlerinin aynı yatağa girmesinden daha korkunç olmayan olay.
 • rüşvet, dolandırıcılık ve diktatörlük çukurunda boğazına kadar boka batan bazı çevrelerin muhalif olanları nereden sıkıştıracaklarını bilememe hezeyanlarının son örneğidir.

  mhp ile akp seçime aynı ad altında girecekken buna laf etmeyenler, türkiye'nin meclis'te temsil edilen iki partisinin bayraklarının aynı yere asılmasını bir türlü kabullenemiyor nedense. milyonlarca oy almış bir partinin vekillerini uyduruk mahkemelerde yargılayıp hapse atmak yetmedi sanırım. sıradaki hedefiniz ne? chp'yi de hdp ile işbirliği yapıyor şeklinde gösterip fetö'den sonra bir de pkk ile ilişkilendirecek ve chp milletvekillerini de mi hapse attıracaksınız? sonra, mhp ile el ele kol kola diktatörlüğe mi koşacaksınız?

  sizin için tek bir dileğim var: umarım ileride bir gün kurduğunuz bu yargı düzeninde yargılanmak zorunda kalmazsınız. adil yargılanmanız dileğiyle.