şükela:  tümü | bugün
  • türkiye’nin iki yasal muhalefet partisinin bayraklarının yan yana asılmasıdır. ensonhaber okuyan bir zekanın bunu yadırgaması doğaldır.
  • birlikte salladılar, ne var yani.
  • kac gundur soyluyorum, lord furki’yi arar olduk.

adamlar sosyal medyada lord furkiyi kaybedince baya kalitesiz algi oyunu yapmaya basladilar. lord furki hem arastirma yapiyodu kendince hem de inaniyordu yazdiklarina.

bu turden seylere ise bazi akpliler bile inanmiyordur artik. inanmaktan kastim “daha iyi bok atabilirdik” diyorlardir yani.

lord furki ne olur geri dön :(
  • hdp'li vekilleri dolmabahçe sarayı'nda ağırlayıp "dolmabahçe mutabakatı"nı imzalayan hangi hükümetti? durun ben yardımcı olayım:

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/…e2fxzac0xlzwlsg

ulan siz abdullah öcalan'ın nevruz mesajını öpüp başınıza koymuş, öcalan'ın yol haritasını parti programı haline getirmiş insanlarsınız ulan.
  • kk $50m rüşvet karşılığında buna göz yummuştur! yersen!
  • ülkenin en büyük stepne partisi, en berbat muhalefeti, en karaktersiz "milliyetçisi" olan oluşum ile, hırsızlığı 793428492. kez tescil edilmiş vatan hainlerinin aynı yatağa girmesinden daha korkunç olmayan olay.
  • rüşvet, dolandırıcılık ve diktatörlük çukurunda boğazına kadar boka batan bazı çevrelerin muhalif olanları nereden sıkıştıracaklarını bilememe hezeyanlarının son örneğidir.

mhp ile akp seçime aynı ad altında girecekken buna laf etmeyenler, türkiye'nin meclis'te temsil edilen iki partisinin bayraklarının aynı yere asılmasını bir türlü kabullenemiyor nedense. milyonlarca oy almış bir partinin vekillerini uyduruk mahkemelerde yargılayıp hapse atmak yetmedi sanırım. sıradaki hedefiniz ne? chp'yi de hdp ile işbirliği yapıyor şeklinde gösterip fetö'den sonra bir de pkk ile ilişkilendirecek ve chp milletvekillerini de mi hapse attıracaksınız? sonra, mhp ile el ele kol kola diktatörlüğe mi koşacaksınız?

sizin için tek bir dileğim var: umarım ileride bir gün kurduğunuz bu yargı düzeninde yargılanmak zorunda kalmazsınız. adil yargılanmanız dileğiyle.
  • şaka sanırım bu. ben de asayım akp ile pkk bayraklarını yan yana sonra videosunu çekeyim, basında yayınlayayım. haber mi oluyor şimdi bunu yapınca? ensonhaber'in ne bok olduğu zaten belli, yazar da sağ olsun bizi zorlamadan kendisinin olduğunu ortaya çıkarmış. bize de engellemek düşer.

bi de haberde farkedilince kaldırıldı deniyor, ulan adamlar kendileri yapsalar zaten olayı bilirler, "fark etme" durumu olmaz. demek ki birileri asmış sonra başkaları fark edince kaldırmışlar. yemin ediyorum malsınız.
  • lan hahaha, bu olayda da kılıçdaroğlu'na suç bulmuşlar.

sanki kılıçdaroğlu merdiveni koydu bayrakları astı. kaynakta zaten çok güvenilir, akp yalayıcısı ensonbokhaber.

tanımımızı da yapalım; provokasyon kokan eylem.