• tersi olsaydı haber değeri taşımazdı ama bu bir haberdir.
  • meclisin kamera kayıtlarına geçmiştir. olay, eren erdem'in üstü çıplak, deri eldivenleriyle gerçekleşmiştir. bu cuma, bilemediniz önümüzdeki cuma, yine siz bilemediniz öteki cuma yayınlanacaktır.
  • haberdir.

tıpkı adamın köpeği ısırması gibi.
  • sormazlar mı adama bacağının eren erdem'in ağzında ne işi vardı diye?
  • havlayan köpek ısırmaz ısıran chpli kuduz olur :)
  • ak trollerin sözlüğe taşıdığı yalan haber...

diş izinden mi anlamışlar eren erdem olduğunu? bu arada ısırdıysa da helal olsun, chp muhalefet yapmıyor diyenlere kapak olsun, hastalık kapma pahasına bunları ısırmak da ayrı bir motivasyon ister ama unutmamak lazım ki hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır ve bu satıh o akpli vekillerin oylarıyla satılan vatandır...

edit: ek olarak yazmak isterim ki ben burada ısırma olayını sembolik bir hareket olarak görüyorum, diktatörlük anayasası çıkarılıyor 2 sağcı partinin ihanetiyle ve muhalefetin istese de etkisinin olmaması sebebiyle... buna ek olarak akpli vekiller kavga çıkarıyorlar kendilerine kanunsuz bir iş yaptıkları söylendiğinde, muhalifler her türlü köşeye sıkışmışlar, elleri bağlı, bir de üstüne akpliler tarafından saldırıya uğruyorlar, ısırmasınlar da ne yapsınlar? diğer taraftan adam ısırmasa haber bile olmayacak durum, bir de bu yanı var, 3 gündür gece yarılarında yapılan oylamalarla diktatörlük anayasası çıkarılıyor ve milletin haberi yok neler döndüğünden, bunları konuşun, ihaneti konuşun, vatansever olun, göt kılı olmayın, en azından kendinize olan saygınızı kaybetmezsiniz...
  • böyle diş izi mi olur? inanmadım.

olayı test etmek için az önce 6 yaşındaki kızımı bacağının aynı yerinden ısırdım. kesinlikle bu şekilde bir diş izi veya yaralanma ortaya çıkmıyor. çocuk, can havliyle dudağımı patlattı. biraz olayı kendimi kaptırdım galiba. ben bile evin salonunda sıfır stres bir ortamda yaralandım bunu yapan adamda neler olur acaba.

bana sadece aradaki sıralardan birine sağlam çarpmış gibi geldi.
  • kavga değildir o, sekstir seks.
hesabın var mı? giriş yap