• 08:55te verdiğim çiçeği 13:55te yüksek kaliteli, sitedekinin birebir aynısı olarak teslim ederek saygımı kazanan market
  • çiçeksepetine sözlükçe çok söylenilmiş diye tercih ettiğim ve çok memnun kaldığım online çiçek sipariş sitesi. bir gün öncesinde sipariş verip 9-13 arasında teslim edilsin dediğim çiçek saat 10da sorunsuz teslim edildi. sitedeki resimle giden çiçek aynı görüntüde. öncesinde siparişiniz yola çıktı maili geldi. teslim edildi mailinden 2 dakika sonra annem ve gözyaşları aradılar. almanya'dan anne sevindirme misyonu başarıyla tamamlandı.
  • hafta içinde verdiğimiz siparişi bugün olması gereken zamanda ve muntazam bir şekilde teslim eden çiçek algötürcüsü.

ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timinin daimi bir üyesi olarak kendilerine teşşekkür ediyor, bundan sonraki teslimatlarını da gene aynı şekerlikte yerine getirmenelerini yüce rabbımdan niyaz ediyorum.

(bkz: afferiin taağım)
  • sipariş edilen şu gelen ise şudur. yeşil yaprakların hali açıkça görülüyor zaten. çakıl taşlarını ben göremedim ama sevgilim beğenmemişlik yapmamak için güzel olduğunu ve çakıl taşlarının da olduğunu söyledi. güllere parlatıcı sprey sıkılmış, bu standart bir hizmetmidir yoksa güller solmasın diye mi veya da solmuş gülleri canlı göstermek için mi yapılır bilemiycem. ama daha önce çicek sepetinden gönderdiğim çiçeklerde böyle birşey söz konusu değildi

edit : konuyla ilgili kendilerine bir şikayet maili attım ve şöyle cevap verdiler.

"sayın müşterimiz,

****** no'lu siparişinizle ilgili şikayet kaydınız incelenmiş olup, öncelikle bilgilendirme için tarafınıza teşekkür ederiz. bölge bayimiz memnuniyetsizliğiniz hakkında uyarılmıştır. alıcı ****** ******’ya 4 mart çarşamba günü, özürlerimiz eşliğinde telafi çiçeği teslim edilecektir. konuyla ilgili size de özürlerimizi sunar, bir sonraki siparişlerinizle özel olarak ilgileneceğimizi bildirmek isteriz."

ilgili tutumları için birkez de burdan teşekkürlerimi iletmek isterim. bakalım yarınki çiçek umarım bugünki hatalarını telafi ettirebilecek güzellikte ve özende olur.

edit 2 : telafi çiçeği geldi. oldukça canlı ve güzel duruyolar. bu sebeple kendilerine bir şans daha vermeyi düşünüyorum.
  • izinsiz, rızasız reklam ve kampanya kısa mesajları konusunda diğer spam sahiplerine göre farklı bir yaklaşım gösteren firma.

--- spoiler ---

cicekmarket.com tarafindan gönderilen kampanya ve indirim sms'lerini almak istemiyorsaniz bu numaraya cagri birakin ya da hayir yazarak bu mesaji cevaplayiniz.
    --- spoiler ---

maddi kayıp vermeden bu çileye son verme imkanı sunuyor. diğer yazar dostların belirttiğine göre, 50 bin tl para cezası olayından sonra bir çok firma hayır mesajı istiyor ve bunun karşılığında ücretlendirme oluyormuş. çiçek sepeti çağrı ile konu kapanacak diyor, samimiyseler ne ala.

not: bu firmayı hatrı sayılır kez kullandım ve açıkçası memnun kaldım.
  • bir boku beğenmeyen ekşi tüm tarafından yerin dibine sokulan online çiçek sitesi. anadolunun ücra bir kasabasında görev yapan sevgilime çiçek gönderme imkanı sunduğu için kendilerine teşekkürü borç bilirim.
    ciceksepeti'nden sipariş vermek istedim ama kendileri bu küçük şehre çiçek gönderemeyeceklerini söylediler. ben de cicekmarket.com' a mecbur kaldım. hakkında yapılan eleştirileri okuyunca biraz ürktüm açıkçası ama el mahkum olduğu için denize düşen yılana sarılır dedim ve siparişi gece 1 gibi verdim. sabah 9 da aradılar beni, sipariş ettiğim çiçeğin ellerinde bulunmadığını ya 2 gün daha bekleyip beğendiğim çiçeği gönderebileceklerini yada başka bir çiçek gönderebileceğimi söylediler. beklemek yerine tavsiye edilen çiçeği gönderdim. netici mutlu bir sevgili çok taze ve kokulu çiçekler ve memnun kalınan bir site.
    siteden oldukça memnun kaldım. sadece sevgilimin okulu hem küçük bir şehrin küçük bir kasabasında hem de o kasabanın dışında bir yerde olduğu için çiçekten daha fazla nakliye ücreti ödedim ama o da sitenin sucuçu değil. şehir merkezi olsa ulaşım ücreti vermeyecektim.
  • 1 mayıs'tan sonra bile spam mesajı atabilen internet sitesi.
  • anneler gününde ağır saçmalamış şirkettir. saat kaç oldu hala çiçek teslim edilmedi, edilmediği gibi çağrı merkezi de cevap vermiyor. anneler günü lan bugün anneler günü, gönderemeyeceksen alma siparişi, alıyorsan da teslim et zamanında.
  • şu anda anadolunun ücra bir kasabasında bulunan anneme gönderdiğim çiçeğin hesabını sormak için müşteri hizmetlerine ulaşamadığım, işini en iyi yapması gereken günde telefonları bir türlü düşmeyen berbat şirket. bu saatte göndersen ne olur, göndermesen ne? kadıncağızın haberi bile yok, çatladım burada sinirimden.
  • 2013 yilinda verdigim siparisi 3 gun boyunca teslim etmeyip yurt disindan yaptigim 7 uzun telefon gorusmesinin ardindan siparisimi sonunda iptal etmis firmadir. annemin dogumgununu de berbat ettiler. en kotusu de yazdigim entryler bir sekilde sozlukten sildirilmis. cop'e falan da gitmedi, direk haberim olmadan karartilmis yazdiklarim. haberiniz olsun. siparis verirken iki kere dusunun.
hesabın var mı? giriş yap