• her allahın günü spam mail yollayarak insanı deliye döndüren çiçek gönderme sitesi. ulan hadi incelik olsun dedik fi tarihinde bir defaya mahsus çiçek gönderdik de kardeşim her gün her gün insanın yüzüne mi vurulur çiçek gönderdiği. durmadan "hey romantik serseri bu orkideler tam sana göre" diyerek e-ticaret mi yapılır ? sayenizde ahşaba döndüm meşeye döndüm .mınakoyim !!
  • yeni işe giren galatasaray taraftarı olan kız arkadaşıma sarı lacivert balonlu çiçek yollayan-hem de fenerbahce'nin galatasaray'ı 4-0 yendiği maçtan hemen sonra- yine yeni işe girmiş olan ablama gönderdiğim çiçeği de mesai bittikten sonra getirip kapının önüne bırakan, telefonlarda saçma sapan cevaplar veren görevlileri olan uzak durulası site, hizmet(!) ne olduğunu anlayamadığım organizasyon.

yolladığım çiçekleri de sitede lale olarak sipariş etmeme rağmen giden çiçeklerin gül olması ayrı bir güzellik olmuş, sarı lalelerle ilgili yazdığım notun da afedersiniz at skinde kelebek gibi görünmesine yol açmıştır. (ellerinde olmayan çiçekleri başka çiçeklerle değiştimek ile ilgili spoilerları varmış ben farketmemiş sonra anlamıştım ama insan yine de bi uyarır "bak kardeş laleli falan not yazmışın eki eki ehihi biz gül yolluyoruz madara olma sonra yengeye" hesabı ama nerde?)

alemin en romantik sözlük yazarı zambo.
  • çiçek göndermek istemiyorsanız bu siteyle çiçek gönderebilirsiniz.
  • buradaki yorumları okumadan vermiş olduğum siparişte olması gereken çiçek yerine utanmadan bunu yollayan ve sonra da telefonlara cevap vermeyen bir firma.
    bu siteden kesinlikle alışveriş yapmayın!
  • cicek gonderdim ama gitmedi demek istiyorsaniz bu siteyle cicek gonderebilirsiniz.
  • insanı utandıran site, haram olsun verdiğim para...
    boşa giden parayı da geçtim şahane bir günümde beni utandırdılar...
    ben yeğenimin doğumu sebebiyle çiçek yolladım hastaneye, yollamaz olaydım, hiç teşebbüs etmeseydim daha iyiydi.
    25-30tl çiçek satmalarından anlamalıydım bi abukluk olacağını, güzel bir orkide sipariş ettim fakat sadece saksı ve bir kuru dal gitmiş.
    bazı entrylerde çiçeğin gönderilmemiş olmasından bahsetmişler, keşke benimki de gitmeseydi, inanın daha memnun olurdum.

çiöek gönderdiğim insanlar bilmeseler benim sevgimi-sevincimi; kesin kıskanmış falan diye düşünürler.
    keşke evvela buradaki yorumlara baksaydım... kafama tüküreyim...

eğer ki sahipleri falan burayı okursa bir gün, haram olsun size verdiğim para...
    aslında yasal yollara başvurmalıyız, cidden çok ayıp yaptıkları.
  • bir 14 şubat'ı daha geride bırakıyoruz, bu sitenin sayesinde kim bilir bugün kaç kişi çiçek gönderemedi, gönderilenler de gelmese daha iyiydi dedi.
    tanım: çiçek gönderememe sitesi.
  • şurayı okumadan bir daha sıçmaya gidersem adam değilim. lan ne piç bi şirketmiş bu amk larım sipariş 3 gün sonra geldi, istediğimiz ile alakası yok. tü allah belanızı versin.

tanım: siktiriboktan dolandırıcı çiçek sitesi.
  • 50 gül için kampanya yaptığını gördüğümde içinden şöyle dedim: "sayı belli, çiçek belli... geç gitse de sorun değil. deneyelim bakalım"

geç gitmedi. zamanında yerine ulaştı.
    ama çiçekleri gördüğümde durum çok vahimdi.
    taç kısmı 1 cm, sap uzunluğu 20 cm olan minyatür güller yanmış ve içler acısı durumda karşımda duruyordu..
    çiçeğin düzenlenmesi ise sıfır. güllerin yanında bir adet cipso dışlında hiçbir şey yoktu..

şimdi burada önemli olan bu uyduruk firma tarafından kazıklanmak değildir. 7 ceddine lanetler beddualar eder, söver rahatlarsınız..
    önemli olan çiçeği gönderdiğiniz kişinin yüz ifadesidir. bunu telafi etmek çok zordur.

velhasıl macera aramayın, üçe beşe bakmayın, bildiğiniz firmadan şaşmayın.
  • kesinlikle ama kesinlikle çiçek alınmaması gereken site.
    neden mi?
    çünkü adamlar el koyuyorlar paraya. telefonlarına ulaşılamıyor, çiçeği göndermiyorlar ve de tabiiki kredi kartından çekilen para da havaya uçuyor. allahtan ufak bir çiçek satın almıştım.
    neyse hakem heyetine başvuru yapıcaz artık, parayı geri alabilirsek ne ala.

bakın bir kez daha uyarıyorum. adamlar dolandırıcı, dükkanı kapatıp gitmişler muhtemelen ama alış yapılmaya devam ediliyor online olarak.

ben yandım siz yanmayın yani.
hesabın var mı? giriş yap