şükela:  tümü | bugün soru sor
  • fragman

aylanın yapımcısı tarafından yapılan 2019 ocak ayında vizyona girecek olan film.

peşin edit: çiçero film ve cicero adında iki ayrı başlıkta film ile ilgili entryler bulunmakta ama asıl olması gereken başlık bu diye düşünmekteyim. modlar görevve.
  • serdar akar'ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu erdal beşikçioğlu ve burcu biricik'in başrolleri üstlendiği film. çekimlerine şu sıralar başlanmış. efsane bir yapım bizi bekliyor. *
  • oha kadroya bak lan dedim ilk entry'i okuyunca. sabırsızlıkla beklenmektedir.
  • behzat amirimin 2. dünya savaşında alman ordusuna ajanlık yapan bir türkü canlandırdığı film olacaktır.
    sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • ertan sabanın kadroda olduğu bilgisi doğru değilse beni üzecek olandır..
  • türk bir askeri canlandıracağım sinema filmi. 2019 da vizyona girecek olması heyacanımı kıpraştırsa da edindiğim tecrübe ve şansla umarım bu entryi tekrar okuduğumda başarılı bir oyuncu olarak halkın taktirini kazanmış biri olarak karşınızda olurum.

edit: 12 gün sürecek çekim için aldığım rapor un ilk gününde istanbulda bir fırtına vardı ikinci gün yağmur yağdı sonra malum dolu yağışı balşadı..4. gün hoca her yer ıslak olmaz dedi çekilmedi.. neyse benim rol benim için yalan oldu. işsiz bir arkadaş aldı. onun için hayırlısı olsun..
  • ikinci fragmanı da yayınlanmış olan film. vizyon tarihi 11 ocak.

link
  • skyrim'de gece ana'nın koruyucusu. ayrıca sağlam follower'lardan biri. azıcık delidir ama.
  • fragmanlarını beğenmediğim, dolayısıyla pek çekmemiş film. bol bol "gangıdı gangıdı" efekt dayamışlar. hem hitler hem churchill tiplemelerinden anladığım kadarıyla konuyu fazla dağıtmış olabilirler. daha minimal bir perspektifle ele alınmış olursa şayet, ele aldıkları konuyu daha derinlemesine işleyebilirler. ama bu izlenimi pek edinemedim niyeyse. bir de fragmanlardaki kırmızılı küçük kız ve gaz odası görüntüleri fazlasıyla schindler's list filminden esinti olmamış mı?