• sokakta oyun bazen bir ıslıkla, bazen adını duymanla, bazen de sadece zilin çalmasıyla başlar. şimdi yeni bir oyun başlıyor. sen de oyuna katılmaya ne dersin? bu hafta sonuna hareket katmak için 19-20 mayıs tarihlerinde macfit üyesi olmasan da macfit’in tüm imkanlarından ücretsiz olarak yararlanmak istersen etkinliklere kaydol. hadi gel, bahaneleri unut. çık oyna.
  • eşşek kadar para verdik, bir boş vaktimiz oldu gidecez kulube, o hafta herkese bedava oldugunu ogreniyoruz. lan zaten kulup full, cycling derslerinde yer bulunmuyor yoga tıklım tıklım. böyle saçma sapan kampanya mı yapıyorsunuz ya. aradım kulübü bari üyelerinize bu tarihlerde kampanya var kalabalık olur diye bilgi verin dedim. telefondaki hanımefendi size haber vermek gibi bir mecburiyetimiz yok diyor. iyiymiş.
  • nike'ın reklam kampanyası. dünyaca ünlü sporculardan ziyade gerçekten ilham verebilecek gençlerin hikayelerini anlatmaları güzel olmuş, özellikle o bmx'li çocuğa helal olsun. sağdan soldan dandik banner çıkacağına böyle reklam yapın
  • zaten aktif olarak 8-10 yıldır spor yapıyorum ve antremanlarımı nike training club app'iyle takip ediyorum, nike'ın spor kategorisinde rakipsiz olduğu aşikar. milyon dolarlık marka yüzleri yerine genç atletlerini öne çıkarması da şık olmuş.
  • günün anlam ve önemine katkı da bulundukları için kendilerini tebrik ettiğim etkinliktir.
  • reklam yüzlerinden biri olan elvin levinler sayesinde müthiş motive oldum. koşu bandı üzerinde yarım saat geçirmek yerine taksi çağırdım, kafam rahat.
  • sevgili galatasaray futbolcuları bugün çıkın ve oynayın.
  • 90'larda çocuklara sokakta oynaması için verilen izin.
  • gormekten biktim gel bununla oyna aq.
hesabın var mı? giriş yap