şükela:  tümü | bugün
  • merhaba, dün gündem yaptınız hemen geldik. dün mutluyduk, bugün hayırlısı :)

kanıt

not: soru cevap etkinliğini ekşi sözlük android & ios uygulamalarından ve mobil/web tarayıcınızdan takip edebilirsiniz.

sorularınıza verilmiş yanıtları görmek için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz: (bkz: çimen talk show sorularınızı yanıtlıyor/@cimen talk show)

edit:cevaplarımızın detaylı halini videodan izleyebilirsiniz. kalan soruları da bu hesaptan yanıtlayacağız. ilginize çok teşekkür ederiz :)
  • sizler kimsiniz kısaca açıklar mısınız?
    • cem: mesut süre rabarba talk adında program yapıyordu. fazlı ve ben aynı gün 2 ayrı konuk olarak şans eseri beraber program yaptık. fazlı'yla inanılmaz eğlendik. fazlı'nın enerjisinden inanılmaz keyif aldım ve konum at adında bir program yaptık ama tutmadı...

arkasından çimen talk show adı altında baya bildiğin çimende bir program çektik. ve 1 yıl içerisinde kendimize has, mizahımızı seven bir kitle edindik. özetle 2 arkadaş olarak eğlenmeyi seven, komedyen değil de ortamın moderatörü gibi davrandığımız bir programımız var. elit izleyiciler bekliyoruz. :)

program bittikten sonra herkesle arkadaş gibi oluyoruz. insanların ilgisi ve sevgisinden dolayı programımıza devam ediyoruz.

fazlı: biz 2 arkadaşız. @polatfazli takip ederseniz sevinirim. :)
  • mesut süre nerde? rakip mi oldunuz ona?
  • hoş geldiniz. nasılsınız ? son zamanlarda izlediğim en güzel talk show kesinlikle açık ara sizinki. sorum şöyle. "hiç yer yarılsa da içine girsem" dediğiniz an oldu mu ? olduysa anlatır mısınız ?

not: övmek için cem işçiler`den para falan almadım. vallahi almadım.
  • (bkz: çimen talk show kim amk) adettendir.
  • cem işçileri tanıyorum, alkışlarla yaşıyorum'da kendi videolarını sanki yükleyen kendisi değilmiş gibi bakın ne kadar komik bir adam, yeni keşfettim diye paylaşıyordu. yemediği hakaret ve beddua kalmayınca bir sürü fake hesap açıp kendi videolarına ahahaha çok komik aynı cem yılmaz gibi yorumlar atıyordu. saçma sapan bir adam yani.

yanindaki saçlı elemanı da tanımam etmem, bol bol şafak sezer filmleri izleyip o replikleri nargile kafede ki arkadaşlarına anlatıp kendini komik sanan bir tipi var gibi.

yeni türkiye'nin özeti gibi bir ikili aslında.

edit; verdiği cevap doğru değil, alkışlarla yaşıyorum kapanmamış olsaydı kendisiyle mesajlaşmalarimizi gösterirdim, beni gosterisine davet etmişti hatta.
  • selamlar hoş geldiniz.

ara ara dinleyebildiğim programlarınızı beğeniyorum. fakat merak ettiğim bir konu var.

mesut süre - anlatan adam - cem işçiler - fazlı polat ve digerleri sürekli bu ekip kombinasyon halinde farklı programlar yapıyor. bir nevi acunun tv8 ekibi gibi aynı kişiler sürekli farklı programlar, farklı kombinasyonlar.

sıkıldığınız zamanlar olmuyor mu?
    • fazlı: birbirimizin muhabbetini seviyorduk zaten, şimdi sadece kayıt altına alıyoruz.

cem: biz normalde de çok iyi arkadaşız. beraber çok eğlendiğimiz için bunu youtube'da yansıtmaya çalışıyoruz.

fazlı: @polatfazli takip edin. :)
  • toplu taşımayla geldiniz dimi. saat 5 oldu.
  • merhaba sizi çimenlerden beridir takip ediyoruz ve şunu sormak istiyorum. hiç mi pes etmek istemediniz ve bu süreçte bırakmayı hiç düşündünüz mü?

ek lütfen bir çimen kupası yollar mısınız. iki cimri olarak beni şaşırtın lütfen. fazlı adamın kolunu rahat bırak
    • cem: gerçekten zor bir süreç içerisinde çektik. tam kapanmada artık çekemeyeceğimize karar verdik. bizi yıldırmayan şey, pandemide bizi eğlendiren şeydi.

fazlı: insanların sevgisini görünce devam etmeye karar verdik. zor bir dönemden geçtik ama...

cem: çimen kupası yakında internetten satılmaya başlayacak.

fazlı: insanlar birbirlerine dokunmadan nasıl konuşuyor? :) anlamıyorum...
  • neden loserlığı kabullenmiş halleriniz var?

hesabın var mı? giriş yap