• "istemedim ki şöyle yağsaydım böyle donsaydım öyle kalsaydım, oysa ben sadece basit bir kar tanesiyim"
    youtube'da evrencan gündüz dinlerken beraber yaptıkları "kar tanesi" düeti ile karşıma çıkan sanatçı. kanalında yayınladığı (bkz: uzak olmasa) adlı çok güzel bir albümü mevcut.
  • kadife sesli müzisyen. umarım zamanla hak ettiği yere gelir.

hımmhımfhımı ııımmmm
  • eski arkadaşım olan çok iyi insan, çok iyi müzisyen.
  • uzak olmasa albumu gercekten basarili olan kisi. bir muzigin ruhunuza dokunmasi icin 8 oktav ses gerekmediginin kaniti.
  • 9 haziran 2018'de istanbul'daki ilk konserini gerçekleştirmiş müzisyen. ses güzel, müzik güzel, sözler güzel, samimiyet güzel.

şimdilik tek başına çalıp söylese de zamanla grup haline gelmesini umuyorum. iyi bir davulcu ve bass gitarist fena olmazdı.

çok başarılı, tanınan ve müzik yaparak geçinebilen bir müzisyen olmasını içtenlikle diliyorum.
  • evrencan gündüz’ün ekşi ziyaretiyle ilgili videosunun altındaki bilge yorumundan, enfes parçası kar tanesine, oradan cep hikayelerine ulaştım.

burayı okuyorsan eğer, bana yoldaş oldun, yaptığın şeyi yapmaya devam et, teşekkür ederim.

elinde bir gitar, çaldığı hep güzel, hep sıcak havalar.
  • güzel şarkıları olan biri. youtube'da neden bu kadar az tıklanmış anlamadım.
  • an itibari ile spotify'dan da dinlenebilen müzisyendir.
  • sosyal medyada amaçsızca gezinirken, annesiyle çekmiş oldukları videoya denk gelip tanıma fırsatı bulduğum müzisyendir. ( müzisyen ne kut'sal,bir sözdür bu devir için, şu an bunu farkettim.. )
    ana-oğul enerjilerine hayran kalmıştım o gün.

sonra öğrendim ki, ortalığı toza dumana bulamış vakt-i evvel. metal müzik yapan bir grubun basçısıymış kendisi. bunu da laf arasında söyleyen aşırı mütevazi kişiliği, sempatik tavırları, dost yüreğiyle insana sanki senelerdir tanıyormuş hissiyatı veriyor.

haftanın belirli günleri, instagram'da canlı yayın yapıp takipçileriyle overdose sevgi alışverişinde bulunan bu adam, yetmezmiş gibi bir de sunum için
    ( şarkı söyleme, enstrüman çalma, şiir okuma vs...)
    takipçilerine fırsat veriyor... bildiğiniz aile ortamı, sıcacık...
    dinlendiğinde dile dolanan lezzetli şarkıları da cabası...
    örnek:

kar tanesi

egosuz tavırları, giydiği efsane gömlekleri, sıcak gülümsemesi ve o güzel sesi ile kalplere taht kurmuş bile çoktan.
    yolu açık, ışığı bol, dinleyeni çok olsun...
hesabın var mı? giriş yap