• çinli turistler artınca hep böyle bir haber çıkıp turizmi baltalıyor
  • yalan haber.

ne zaman asya ile aramız iyi olsa böyle haberler basıyorlar. aynısı iran için de geçerli. bizim mal millet çekik gözlü görsün saldırır şimdi.
  • 1 milyon arabı ülkeye sokana kadar 1 milyon uyguru alsaydınız o zaman dedirtmiştir. sanki ben burda götümü yırtsam çin gelip de vah vah türkler çok üzülmüş hemen salıyoruz uygurları diyecekler.
  • konuşsana müslüman hiç sesin duyulmuyor.
    yoksa uygur türk diye, ümmetten mi sayılmıyor?
  • yazık. keşke ilimi, irfanıyla gelişmiş bireyler yetiştiren, şahısların ikbal ve ideolojik hezeyanlarından sıyrılıp siyasi birliğini sağlamış, kendine ve bölgesine ekonomik olarak yeten, dünyada sözüne itimat edilen %99'u müslüman bir ülke olsaydık belki yardımımız dokunurdu. şimdiki halimizle zarardan öte katkımız olmaz. allah bizim toplumumuzun yaşadığı zilletlerden onları uzak tutup, zulme karşı sabır ve güç versin. zira bizim gibi hödük ülkeleri bırak çin'e şu sıra kimsenin laf söylemeye maçası sıkmaz.
  • birleşmiş milletler tarafından toplama kampı benzetmesi yapılmıştır. uygur türkleri konusunda oldukça hassas davranan hükümetin, medyanın son günlerde ilginç bir şekilde sessiz kaldığı olaydır.

hükümet tarafından her an hapsedilirken bana mı sordunuz söylemi de gelebilir yani tam emin de olamadım şimdi.
hesabın var mı? giriş yap