• (bkz: alpha male)
  • "birinci plan diye bir şey yoktur" diyerek cümlesine devam eder.
  • doğru bir söylemdir. çünkü 1. planda kadın bulmak vardır. kadın olmadan cinsellik nasıl yaşasın. 2. planda da cinsellik vardır. bu kadar basit.
  • - cinsellik benim için ikinci plandadır.
    - peki birinci planda ne var?
    - cinsellik var.
    - e hani cinsellik ikinci sıradaydı...
    - cinsellik hem birinci hem ikinci sırada. o bakımdan.
    - o bakımdan.
    - hıhı, o bakımdan.

.
  • cinsellik benim için ilk sıradadır diyen kızımızla bir çeşit bağlantısı olduğuna inanılan erkek tipidir.

(bkz: işte bunlar hep seks)
  • böyle birinin olamayacağına canı sikinden inanmış arkadaşlar için yazıyorum, sabırlı olun. :)

benim o. libidomu kontrol edemeyen bir ergenken ben de senin gibi düşünüyordum. ama belirli bir tecrübeden sonra cinsellik bir amaç olmaktan çıkıp ilişkinin sıradan bir parçası haline gelince önem derecesi azalıyor. şöyle düşünün, 17 yaşında meme görme ihtimaline bile kontrolsüzce hareket olurken, 27 yaşında memeyi bizzat görmek bir işe yaramıyor. o ihtirası hissetmek istiyor insan.

işte bu yüzden fiziksel etkiler normalleştikçe önemli olan "aynı frekansı yakalayabilmek" oluyor. her durumda birlikte zaman geçirebilip, hem sevgili hem arkadaş olabilmek. birinci sırada cinsellik olsa zaman kaybı olurdu. her deneme yine onlarca bedenden farksız, sıradan bir deneyim olurdu.

tabi ikinci planda demek önemsiz demek de değil. cinselliği medeniyetsizlik gibi göstermek tam anlamıyla iki yüzlülük. metalaştırılmaktan şikayetçi olup sekse aşırı anlamlar yükleyip sakınmak ve tek taraflı ideal şartlar sağlanınca lütfetmek kendi kendini metalaştırmak aslında.

yine de ilk yaklaşımın odağı olmamalı işte. bunun için de belli bir tecrübe gerekiyor. biz 30'da anlayabildik, şimdiki nesil çok daha şanslı. yaş 30'a dayandı ve hala anlayamadıysan git sırf seks yapabilmek için kendin gibi biriyle evlen, sıkılınca da kayınçonla takılırsın.
  • kesinlikle gay değildir.
  • hala aptal olduğunun farkında olmayan en az bir kez evlenmiş erkektir.
    akıllı hiçbir erkek bunu samimiyetle söylemez.
    bu sözün dişi versiyonu için : (bkz: erkeğin maddi gücü benim için ikinci plandadır)
  • beyniyle düşünme yetisini kaybetmemiş erkektir.
hesabın var mı? giriş yap