şükela:  tümü | bugün
1366 entry daha
 • başlık denk gelmişken
  kadınlara yapılmış büyük haksızlık olarak düşünüyorum.
  siz bakmayın ikiyüzlü insanlara
  üzülmeyin diye kalbiniz güzel olsun masalları anlatacak.
  ama aslında dış görünüşe önem veriyorlar, kadınlar bile kendi aralarında böyle.
  sağlık olsun diyelim.
 • zor ve özgüven kırıcı bir durum. birinin sizi sevdiğine inanmaniz da zor oluyor bu yüzden. sürekli bir şüphe, tedirginlik... hata yapmaya korkuyosun bi defa çünkü muhtemelen bir hatalik değerin var yani lütfedip sana şans verdiler ya daha fazlasını isteyemezsin ! kalbin çok güzel ikiyüzlülüğüne de kanmamak lazım. bu kadar saçma bir argüman nasıl bu kadar yer etti anlamak mümkün değil.
 • çok rahatsız oluyorsanız estetikle her sorun düzeltilir, mental olarak mutlu olmayı bilin yeter.
 • (bkz: yazık)
 • takmayın bu kadar
 • "çirkin" kelimesi insana söylenecek en çirkin kelimedir. kelimenin ağırlığının farkında mıyız ¿ "zengin doğmak kadir kısmet işi, zira gönlü zengin olmak kadir erdem işidir" bunun başlıkla bağlantısını kurun işte..
 • bu hanim kardeşlerim allah'in kendilerine bahşettiği sempati, vicdan, merhamet, cömertlik, sadakat gibi önemli kartları kullanip, hafif de bir makyajla durumu kurtarabilirler. zira biz erkekler güzele sinyal versek de, finalde hep buralara park ederiz.

  (bkz: yakışıklı adamların çirkin kadınlarla evlenmesi)
 • kesinlikle çirkin bir söylem. ama yinede çok büyük bir çoğunluğumuz hayatımızın büyük bir kısmanda bu kelimeyi insanlar için kullanıyoruz.

  kanka o kız çok çirkin ya ya da bu çocuk bayağı çirkinmiş gibi.

  şöylesi daha doğru
  fizyolojik olarak albenisi olmayan ya da daha düşük olan insanlar.

  sonuçta bir çok kadın ve bir çok erkek için bu durum geçerli

  yani fizyolojik olarak albenisi yüksek olan insanlar hayata bize göre daha büyük bir skorla başlıyorlar.

  yakışıklı veya güzel olduklarından ergenlik döneminden hatta ilkokulundan başlayan arzulanma durumları var.

  kendi seçeneğimiz olmayan bu fizyolojik durumumuz yüzünden seçmek istediğimiz ilişkilere sahip olamıyoruz.

  bu durumu gelecek nesiler için düzeltmek elbette mümkün fakat çok ağır faşist bir toplum mühendisliği gerekiyor. o yüzde ne kadar yapılabilir, hangi deli cesaret edebilir bilinmez.
 • çirkin kadın yoktur, bütün kadınlar güzeldir. kiminin içi, kiminin yüzü, kiminin gö.. ehm pardon konudan sapmayalım.
  espriden anlarlar, eğlenceli ve güler yüzlü insanlardır. genelde güzel bi kankaları olur. günlük rutinininde, onların sıkıntılarını çözmek, aşk hayatı hakkında yorum yapmak ve önerilerde bulunmak gibi bi takım eylemler vardır. küs sevgilileri barıştıran da genelde bu kadınlardır. aradığı hareketli ilişkileri yaşayamasa da en iyi adamları bu kadınlar kapar genelde ve mutlu bir ilişkileri olur.
  son söz: yukarıda yok dediğime bakmayın çirkin kadın vardır (üzgünüm) ama çirkin olmak (çok) kötü bişey değildir. kalbiniz çirkin olmasın. umarım şansınız güzel olur.
 • kimse çirkin kadın yoktur diye tatava yapmasın.vardır kardeşim..standartı şusu busu değişebilir ,ama değişmeyen genellemeler de var işte .misal üstteki entry..al aynısı arkadaş hepsi tastamam.bir de ben ekliyim hatta eğer mutlu son falan yoksa yani en iyisini kapmadıysa ya kaderine razı olur payına düşeni alır ya da kabullenir kendini sadece seyirci olur ..
8 entry daha