1. sevgili hemcinslerim; 6 ay sabır, saçlarınızı uzatın... zaten çirkinsiniz amk. çirkinliğinize çirkinlik kattıktan sonra o saçları bir güzel kestirin... emin olun sizi yakışıklı bulacak kadınlar çıkacaktır.
  2. universitede boyle bir cocuk vardi. sasi gozlu, koca burunlu ve dislekti, yine de saclari o kadar guzel ve o kadar ozguvenli bir durusu vardi ki bir de iyi giyinirdi. kantinde her gorusumde kendimi ondan alamazdim ki fena da sayilmazdim universitede. lakin su an adini hatirlayamadigim bu arkadas bana hiiic yuz vermedi. siz boyle olun cirkin arkadaslarim ki bence cirkin insan yoktur, gulumseyen herkes cok guzeldir.

    zoge: kendi kendime yasadigim kucuk bir ask hikayesi yuzunden zamanin otesine gitmisim. cirkin erkeklerin gotunun kalkik oldugunu da bir kez daha ogrendim.
  3. birisi size ilgi gösterdiğinde kendinizi don juan sanmayın. aynısını çirkin hatunlara da tavsiye olarak söyleyebilirim. bugüne kadar çirkin olduğu için bir hatundan soğumuşluğum vakıf olmadı. ama götü kalkık olduğu zaman dünya güzeli olsa yüzüne bakmam...