• 2000’lerde çok severdim, sanırım kavunlusunu. çok uzun aradan sonra ilk defa geçen gün world market’ta gördüm aldım. yirmi yıl sonra ilk yaptığım şey tabii ki gençliğimde hiç yapmadığım bir şey olan içindeki malzemeleri okumak oldu. “oyy şeker varmış”, “ayy sitrik asit var dişleri mahveder” falan dedim. demek böyle böyle huysuz bir dede olunuyor. bir de ingredients’ta “vegan flavoring” yazıyor, o da 2000’lerde olmayan icatlardan. bir ürüne çok uzun süre ara verince bu kontrastlar daha belirginleşiyor. şişesi hala çok şık ama.
  • mukemmel ya. hele o karpuz-çilek kari$ik var ya. uff uff...
  • meyve aromali soda, mavi sisesi var son derece guzel tadar
  • siselerini saklamak gibi gaflete dusulmesi halinde * bir turlu kıyıp atamayacagınız bir luzumsuz koleksiyon sahıbı oluyorsunuz. o bakımdan siseleri donushturulmesı uzere atınız.
  • gece mavisi hastasi bir insan olarak o siselerden duzinelerce alip her yere dizmek istiyorum ya..
  • pembe, kirmizi, mor renklere sahip yeni siseleriyle raflari senlendirmisler,hepimizin icine su serpmislerdir..ah bir de o fiyati olmasa, zira ben hic bir zaman o kadar parayi denklestiripte canim istediginde alamiyor olsamda ne zaman ki annemle alisverise cikiyoruz alisveris arabasi*belli bir miktar doluyor, onlarin altina saklayiveriyorum kasaya gelince de indirim varmis diyerek gecistirilen sodayi bir guzel migdeye indiriyorum..
  • ruyamda nigde gazozunu satin aldigini ve nigde gazozu by clearly canadian etiketiyle piyasaya surdugunu gordugum ozlenen tad*.
  • sisesi super tasarilmis icecek.
  • kazik olduguna itiraz edenin cikmayacagina oldugum kadar sentetik aroma kullanmadigina da emin oldugum, fantastik ve -cam oldugu ve en azindan kanada'da depozitolu oldugu icin- cevreye saygili sise tasarimli, sisesinin uzerine kocaman kaynak suyu ve dogal aromalar icerir, koruyucu icermez yazan meyveli soda markasi.

(bkz: seviyorum ulan)

henuz turkiye'de bulunmayan o+2 isimli normal suya oranla %300 fazla oksijen iceren bir icecek cikarmislar ki bagdat caddesi uzerinde acilan oksijen barlarda satilmaya baslanmasini kendilerine siddetle tavsiye ederim.
  • alışamadım,sevemedim,çok yapay bi tadı var.ama şişelerine laf yok.
hesabın var mı? giriş yap