31 entry daha
  • bu gece başlayıp az önce bitirdiğim dizi. kimsenin de izlememiş olması yazık olmuş, iyi dizi. olay edinburgh'ta geçiyor. bu birinci güzel şey. olay polis, karakol bulaşmadan bol cinayetli. bu ikinci güzel şey. çekimler, müzikler, oyuncular mis gibi. bu üçüncü güzel şey.

--- spoiler ---

her ne kadar sonu "benim çok eskiden tanıdığım psikopat arkadaşım beni stalklamış" a bağlansa da bunu görene kadar hiçbir şey hissetmiyorsunuz. ufak bir şok durumu var gibi yani. ee ölen öldü kalanlar hala bir garip/soğuk takılıyor. o tombul sakallı pis herifle ilgili niye son bölümde hiçbir şey yok o biraz saçma kalmış. polis yakalayabildi mi onu noldu allaşkına? olan yine bizim piç/seksi alliasterımıza oldu ya. onun dışında karakterlere gelelim. holly'nin hiç dudaklarının olmaması sinirlerimi bozdu. ha bi de bunun yatıp kalktığı bi rockçı iskoç bebesi vardı, rory ölünce hemen ona dönüp sevgili filan olmaması acayip güzel oldu. genelde öyle olur ya çünkü barmenlik yapan normal, genç, yakışıklı gibi çocuğa döner esas kız. iyi ki olmadı o. fay. fay'in ölmesi kötü oldu, güzel kızdı dedim ama maşallah her bölümde sıkıştırdılar bi yere, özlemedik. profesörü başta çok gazladılar, sonlara doğru o hükümet gibi kadın nasıl aptal, mıymıy bi kadına dönüştü, izlerken hasta oldum yani. fetöden ihraç edilmiş gibi de attılar okuldan üstelik. yazık lan. neyse. georgea sana çok ağır şeyler söylemek istiyorum hayatım. pamuk gibi aptalsın, daha fazla bir şey demesem daha iyi cnm bnm. o çocuk sana mesaj attı mı atmadı mı sen bunları düşüneceğine git kendini iş adamlarına siktir bi de kırk yıllık mafya karısı gibi milletin ortasında burnunu pudrala. te allam.
    bu kızın o histerik, tecavüzcüsüne sadık halini nasıl kabul ediyoruz peki şimdi? o belirsiz. yani kız çok mu utanmış o durumdan o yüzden mi amk? lan manyak mısınız siz ya orası türkiye mi? o kız mülayim, parti yüzü görmemiş ev kızı mı? nasıl o kadar köylüye bağladı o kız da tecavüzünü savundu bi de? hiç anlamadım. şantaj vs. yapıldı desek öyle bi şeyde yok, adamlara aşık oldu desek e devamlı ağlıyor, trip atıyor. aman neyse ya banane amk. sıkıldım by.
    --- spoiler ---

umarım devamı vardır. baya sürükleyici ve bence izlenilebilir bir dizi olmuş. iskoç+cinayet+entrika harika değil midir zaten?
5 entry daha
hesabın var mı? giriş yap