• budur işte.! susması gerektiği an susturur adamı bu kanal." bi dakka bitireyim" leri dinlemiyor! budur.!
  • az once christiane amanpour tarafindan, basbakanin danismanina 'the show is over' ayari yapip, telefon gorusmesini kapattigi bir ani yasattilar bana. helal olsun diyorum.
  • "the show is over" dediler aldılar ibrahim kalın'ı yayından. ulan hakkaten bişeyler var dedirten kanal
  • an itibariyle ibrahim kalin isimli basbakan basdanismani kisinin propoganda yapma cabasina "ok, we've got to stop mr.kalin, the show's over. thank you." diyerekten hayatinin ayarini vermis bir anchorwomana sahip olan kanal.

(bkz: christiane amapour)
  • ohaa diyorum. cnn muhabiri turkler su an bizi izliyor cunku kendi ulkelerindeki yayina guvenmiyor dedi. bu sozu soyleyen muhabire sozu devreden amanpour basbakan basdanismaninin sozunu bir turlu bitirmemesi uzerine

lutfen sov bitti.

diyerek kesti.

cnn muhabiri amerikalilar, diger ulkedekiler su an bizi izliyor dedi
  • "türkler de şimdi bizi izliyor, çünkü kendi medyalarına güvenmiyorlar." sözleri geçen canlı yayını yapan kanal.
  • ibrahim kalin : bunlar dhkpc hani gecen amerikan elciligine bombali saldiri duzenleyenler onlar iste..
    amanpour : he he

ibrahim kalin : bunlar baskanin konutuna kadar geldiler saldiracaklardi dusunun beyaz saraya saldiriyorlar
    amanpour : stop stop stop
  • canlı yayında ibrahim kalın ile yaptıkları telefon bağlantısını christiane amanpour'un "the show is over" demesiyle birlikte şak diye kesen kanal.ardından bağlandıkları spiker de türk medyası yayınlamıyor, diyerek lafa başladı.
  • türk medyasına çok pis ayar verdiler. yanlışsam düzeltin: 'türkler kendi kanallarına güvenmiyor.'
hesabın var mı? giriş yap