• diziyi izleyenler tutuklanmalı
  • sosyal medyada paylasarak haklarinda sorusturma acilmasini, belki dizi ekibinden bazilarinin bir sure cezaevinde kalmasini saglayip bu diziden kurtulabiliriz. bi el atin be.
  • bunu farkeden kişilere de hayret ediyorum. hadi kitabı bu kadar ayrıntılı farkettin, nasıl fetö ile alakasini kurdun? nerden biliyorsunuz bu kadar şeyi?

olum nerenizle izliyorsunuz şu dizileri, ne entel dantel adamlarsınız, özeniyorum yemin ederim. misal ben bin kere baksam o sahneye kitabı görmem, görsem adını okumam, okusam ne olduğunu anlamam. düz adamım işte, esprileri yakalasam yeter.
  • beyler arka sokaklar'ı da didik didik edin hele. belki orda da bir şey buluruz.
  • havucun üstündeki hero yazısına da kimse dikkat etmemiş, işte o görüntü!

https://images2cdn.sanalmarket.com.tr/…39_large.jpg
  • ilber ortaylı hocanın, kimse kavga etmez iken, bir kaç profesör ile beraber yazdıkları bir kitabın dizinin arkasında görülmesi olayı.
    art niyet aramının pek mantıklı olmadığını düşünsem de, koskoca sette direkt ekranda gösterecek başka kitap mı kalmamış demekten de kendimi alıkoyamıyorum.
    ne kadar da ciddi yazdım. yaşasın uykusuzluk.
  • mevcut rejime yaranmak için haluk karakterini reisçi çomara çeviren kişinin şimdi "eyvah yandık" diyerek kıçının tutuştuğunu düşündüğüm haber. velasıl ilahi adalet göklerden gelen bir karar değil büyük matematiksel bir denklemdir ve sonuçları mutlaka olur, sen farketmeden elin ayağına dolaşıverir.
  • /alinti.....

4- batı'daki basın adalet sivil toplum kuruluşlarına bu yazılar gösterilerek "bakın türkiye ne halde, millet de devlet de iyice paranoyak oldu." algısı yaratılmaya çalışılır.

5- aynı yöntemi hero tişörtünde de gördük. orada fazla uzatamadılar çünkü dikkat çekecek dereceye gelmişti.

/..... alinti

dün part time hero tişörtlü birini daha aldılar.

götü yiyen varsa giysin çıksın bakalım millet paranoyak oldu algısı mı var, yoksa bu manyaklık gerçek mi anlasın.
hesabın var mı? giriş yap