• ağzına sıçıldığı kadar kötü bir film değil. kadro o kadar sağlam gelince, insan çok baba bi film bekliyo sanırım ama ben beğendim. hatta mırnımdan simik bile çıktı ağlarken. çok damar konu, çok zor... mistik-gerçek-mistik arası salınımlar var ama çok iyi aktarılmadığından havada kalmış. yüzeysel geçiştirilmiş. oysa bu şahane malzemeyle ve kadroyla, muhteşem bir film olabilirdi. felsefenin dibine dibine vurulurdu...
  • noel için yapılmış bir film. cast çok sağlam olsa bile film olmamış. bir yere kadar dram mı komedi mi gizem mi çözülemiyor. hayır son sahne ne mana? ne gerek var o son sahnede ki gizeme. konu zaten çok risk çocuğun ölmesi falan ağır yani. beğenmedim.
  • bir çevirisi hatası olsun lütfen bilerek isteyerek yapmış olmasınlar...
    filmin olması gereken ismi 'şerdeki hayır' yani bir kötülüğün içinden çıkabilecek güzel durum. illaki istiyorsan tamam bir şekilde modernleştir kelimeyi değiştir. kaldı ki filme de uyan bu. peki gizli güzellik neden?
  • --- spoiler ---

tiyatrocuların oyun sergilemek için parası olmadığından, çocuğun kaybetmiş babaya, arkadaşlarına hem üzülüp hem para için arkadaşlarına deli muamelesi yapan insanlardan, kariyer yapmak çocuk yapmamış bir kadına, ölmek üzere olan bir babadan, kızıyla arası kötü başka bir babaya, çok çalışmak zorunda olan tiyatrocu bir kadından, broklyn in arka sokaklarindaki uyuşturu problemine, şirketleri tek kişi ilişkisi üzerine kurarsan nasıl da aniden batacağından, hayatın ne kadar değerli olduğuna aynı anda az az değinmiş film

--- spoiler ---
  • başlarda kişisel gelişim türünde bir şey izleyeceğimi falan sandım ama bence gayet güzel bir filmdi. keira knightley bu filmde çok güzel bence. keşke rol süresi daha uzun olsaymış. hikayede yeri olsaymış yani.

bir de bu "sevgi" keşke birgün de benim karşıma çıksa. bana ettiği ihanetlerin hesabını sorabilsem.

izlemeye değer bence. sinemada görsem giderdim. evde de iyi vakit geçirdim.
  • sözlükçülerden fazla ilgi ve beğeni görmemiş film. trajedi + komedili, new york manzaralı, bisikletli. bence fena değildi.
  • güzel müzikleri ve güzel oyunculukları olan bir film. kadrosunu görünce beklentilerin yüksek tutulması nedeniyle bu kadar çok gömüldüğünü düşünüyorum, ortada kalan şeyler var elbette izlerken cevaplandıramadığınız sorular oluyor fakat kötü bir film denecek seviyede değil.
  • pek seveni yok ama ben sevdim..

o etkileyici domino sahnelerinin kamera arkası varyeteleri için aşağıdaki linke bakılabilir..

https://www.youtube.com/watch?v=hougklcf1hk
  • iyi oyuncularla orjinal fikirli bir film izledik, herkes hakkıyla, başarılı performanslarıyla basit ama etkili seyirlik olmuş, süre olarak net, anlatılmak istenen berrak, sade ve duru bir film, ufak sürprizleriyle de şaşırtmayı başarıyor...
  • ben beğendim, böyle bir filmde böyle bir kadro kurmakta kolay değil yani evet öyle çok iyi bir film değil ama yinede güzel bir film pazar sineması falan gibi insana dair acılara dair haa senaryo karakterler falan zayıf belki ama öylesine izlenecek bir film.
hesabın var mı? giriş yap