• işten çıkarmaların başladığı ve yavaş yavaş bildirildiği, yeni adı nurd olan firma. eskiden comodo'da çalışıyorum denildiği zaman "vaay" olunurdu.

gelen bildirimler ile ocak sonuna kadar zorunlu izinli sayılmakta kişiler, izni yoksa da idari izin sayılmakta.

yani izniniz varsa izinleriniz eriyor, yoksa maaşınız. daha sonra da işten çıkarma süreci. keşke böyle oyunlara gitmeden. "zorunlu" izin kullandırmadan insan gibi karşılarına çıkıp tazminatını vs verip yollasalar.
  • ıçeriden aldığım bilgilere göre kesinlikle bir kriz söz konusu. yönetim krizi. yönetemez, yönetemeyen yöneticilerden oluştuğu için. iyi niyet beklentilerine, art niyet ile cevap verdiklerini öğrendiğim için bunu söylüyorum. yeni adı eski adı fark etmez bu firmaya adım atacak arkadaşlar kesinlikle atmasınlar. içerideki insanlar ve ortamın iyiliğine kanmasınlar. vallahi dertler derya olur haberiniz olsun.
  • yeni adı nurd olan ve çalışanların bir kısmına ay sonuna kadar zorunlu izin kullandırıp, atacak olan firma.

çalışanlara aşağıdaki tasarruf yazısını da yollamışlardır.

https://eksiup.com/eeec03185367
  • eğer yazılanlar doğruysa, iyi ki zamanında beni almamışlar diye şükrettiğim firma. oysa zamanında ne kadar çok girmek istemiştim.
  • haber ne kadar doğru bilmiyorum ama bir söylentiye göre new jersey'de çevreyi katlettirip yaklaşık $7.3m'a malikhane yaptıracakmış:
    https://nypost.com/…illionaires-massive-nj-mansion/

bildiğin 2 ay önce şirketinde global kıyım yapmakta beis görmeyip bu tarz bir hamle yapmak insan olanın ne kadar vicdanına sığar, bilemiyorum...
  • antivirüs programını kullanıyorduk. şimdi mydlp ürününü kullanmaya başladık. tavsiye ederim.
  • bugun kok sertifika sureleri dolmaktadir.
  • aynı ürünün ismini üç kez değiştirip piyasaya süren gülünç firma.
  • kurucusu ve ceo’su türk olan şirket (bkz: melih abdulhayoğlu)

(bkz: #62666325)
  • bir müzik terimi olarak comodo'ya commodamente, commodo da denir. rahat, kolay.
    frescobaldi 1615'te toccate e partite (toccatalar ve partitalar) başlıklı eserinde terimi battuta commoda (rahat vuruşlu) olarak kullanmıştır.
    j.g. walther 1732'deli müzik sözlüğü'nde commodamente terimin karşılığını "nach guter bequemlichkeit" (iyi bir rahatlık içinde) olarak vermiş, adagio'ya eşdeğer gibi göstermiştir.
    1756'da leopold mozart tempo commodo'yu tempo giusto karşılığı tarif etmiş; beethoven op.14 no.1 sonat'ın rondo'sunu allegro comodo olarak işaretlemiştir.
    genelde andante comodo ve a tempo comodo aynı anlamda kullanılmış, 18. yy.'daysa terimin küçültülmüş şekli comodetto ya da uer verilmiştir. a suo comodo, rahatına geldiği gibi anlamındadır.
hesabın var mı? giriş yap